reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Expertiáda s Cooler Master - vyhodnocení

, , soutěž
Expertiáda s Cooler Master - vyhodnocení
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (soutěže o ceny) se společností Cooler Master, jejímž hlavním distributorem v ČR je Abacus Computer. Zúčastnit se mohli čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.
Expertiáda s Cooler Master - vyhodnocení
UPDATE 15.6.2011: Expertiáda s Cooler Master je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkových 10. Šanci vyhrát měli pouze ti, kdo mají v profilu pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).

Jelikož byla v našem rozhovoru s představením produktového manažera majícího na starosti produkty značky Cooler Master v dodaných informacích o této společnosti chybná zmínka, že byla založena před 10 lety (2011-10=2001; tedy jedna z možných odpovědí na 1. otázku), byla provedena anulace 1. otázky - tzn. všem účastníkům bylo nastaveno, že odpověděli správně zodpovězením 2. odpovědi (rok 1992).- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Expertiády se zúčastnilo 2011 čtenářů, do slosování jich postoupilo 1427. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl v profilu vyplněné kontaktní údaje (ověřování provádí člověk, nikoli program), přeskočilo se k dalšímu. Pro zkontrolování údajů ve svém profilu klikněte jako přihlášený na odkaz "Změnit profil" v horní části pravého sloupce.


1. cenu získává Vít Hrkal z Tachova (9 bodů)
2. cenu získává: Lukáš Jüttner z Radostic (10 bodů)
3. cenu získává: Ondřej Lukáč z Prahy (8 bodů)

Výhercům gratulujeme!


Dnes o tom pošleme výhercům e-mail a jakmile na něj budou reagovat, budou jim v nadcházejících dnech ceny zaslány. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.

Příležitostí něco vyhrát je více! Expertiády pořádáme i v magazínech TVFreak.cz a Digimanie.cz.Původní info o startu soutěže z 30.5.2011:

Expertiáda je se společností Cooler Master, jejímž hlavním distributorem v ČR je Abacus Computer.1. cena: skříň Cooler Master HAF 922 (ATX, bez zdroje, červená, průhledná bočnice)
2. cena: dobíjecí baterie Choiix Power Fort 10Whrs - White Advanced
3. cena: klávesnice Cooler Master + myš Slim X Neo-E (CZ, USB, černá)

Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní na Světu hardware, Digimanii nebo TV Freaku.

Expertiádu tvoří 10 otázek zobrazovaných na homepage v pracovních dnech od 30.5. do 10.6.2011. Do slosování postoupí ti, kdo zodpoví správně aspoň 8 otázek.- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (doporučujeme si je před účastí přečíst).

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné domu, PSČ, obec).
reklama
reklama
reklama