Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Expertiáda s Cooler Master - vyhodnocení

7.11.2012, Karel Polívka, soutěž
Expertiáda s Cooler Master - vyhodnocení
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o ceny) se společností Cooler Master o mechanickou klávesnici a 2 herní myši CM Storm. Zúčastnit se mohli čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.
UPDATE 7.11.2012: Expertiáda s Cooler Master je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkových 10. Šanci vyhrát měli pouze ti, kdo mají v profilu pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).
- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Expertiády se zúčastnilo 1185 čtenářů, do slosování jich postoupilo 638. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl v profilu vyplněné kontaktní údaje (ověřování provádí člověk, nikoli program), přeskočilo se k dalšímu. Pro kontrolu údajů ve svém profilu klikněte jako přihlášený na tento odkaz.


1. cenu získává: Tomáš Bambuch z Liberce 9 (10 bodů)
2. cenu získává: Radim Rybnikár z Karviné 6 (10 bodů)
3. cenu získává: Petr Adámek z Prahy (9 bodů)

Výhercům gratulujeme!


Dnes o tom pošleme výhercům e-mail a jakmile na něj budou reagovat, budou jim v nadcházejících dnech ceny zaslány. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.Původní info o startu soutěže z 22.10.2012:

Tato Expertiáda je tentokrát se společností Cooler Master a její značkou CM Storm.


1. cena: mechanická klávesnice CM Storm Trigger
2. cena: myš CM Storm Sentinel Advance II (SGM-6010-KLLW1)
3. cena: myš CM Storm Xornet (SGM-2001-BLON1)
Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní na Světu hardware, Digimanii nebo TV Freaku.

Expertiádu tvoří 10 otázek zobrazovaných na homepage v pracovních dnech od 22.10. do 2.11.2012. Do slosování postoupí ti, kdo zodpoví správně aspoň 8 otázek.
- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (doporučujeme si je před účastí přečíst). Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné domu, PSČ, obec).