Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Expertiáda s Dellem o notebook: vyhodnocení

, , soutěž
Expertiáda s Dellem o notebook: vyhodnocení
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o ceny) se společností Dell o notebook Dell Studio 1537. Zúčastnit se mohli díky společným registracím čtenáři serverů Svethardware.cz, TVFreak.cz a Digimanie.cz.
Expertiáda s Dellem o notebook: vyhodnocení
UPDATE 6.2.2009: Expertiáda s Dellem je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení vítěze, který získá notebook Dell Studio 1537.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10). Šanci vyhrát měli opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).

U 5. otázky (Kolik výkonných designových modelů XPS má Dell ve své oficiální nabídce (nejen v ČR)?) bylo všem účastníkům, kteří odpověděli zvolením jakékoli odpovědi, nastaveno, že odpověděli správně zvolením 4. odpovědi (12). V den publikace otázky totiž Dell uvedl 2 nové notebooky z dané řady, díky čemuž rázem nebyla žádná z nabídnutých odpovědí správná a pro vyhodnocení tak došlo k úpravě.


- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Expertiády se celkem zúčastnilo 3186 čtenářů, z nichž jich do slosování postoupilo 1281 (což byli ti, kteří měli více jak 7 správných odpovědí z celkového počtu 10). Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, přičemž se pořadí účastníků se stejným počtem bodů dále řadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a následně jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel na Random.org (vybírá náhodná čísla na základě atmosferického šumu).

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl vyplněnou adresu (což je jedna z podmínek pro možnost získání výhry), přeskočilo se k dalšímu číslu (ověřování přítomnosti potřebných kontaktních údajů provádí člověk, nikoli program). Úplnost údajů ve svém profilu si můžete zkontrolovat tak, že jako přihlášený kliknete na odkaz "Změnit profil" v boxíku "Přihlášení" v horní části pravého sloupce.


Vygenerovaná čísla odpovídala následujícím účastníkům:

1. cenu získává: Jiří Flaška z Prahy (9 bodů)

Výherci gratulujeme!


Současně se zveřejněním této zprávy byl výherci zaslán informativní e-mail z mé strany a pokud bude na tento e-mail reagovat, bude mu v nadcházejících dnech cena od nás zaslána pomocí přepravní služby DPD. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.

Příležitostí jak něco vyhrát je více, jelikož Expertiády pořádáme i na našich magazínech TVFreak.cz a Digimanie.cz, které tím pádem rovněž doporučujeme pravidelně sledovat.Máme tu pro vás další soutěž, tentokrát se společností Dell.

Cenou pro výherce bude: notebook Dell Studio 1537Zúčastnit se mohou díky společným registracím čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.

Expertiáda bude opět pro registrované čtenáře v podobě 10 vědomostních otázek, které se budou na homepage Svethardware.cz vyskytovat v pracovních dnech v období od 5.1.2009 do 16.1.2009. Do slosování postoupí pouze ti, kdo odpoví správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10).Účastí v Expertiádě se dotyčný zavazuje k dodržování pravidel. Jejich porušení bude mít za následek vyloučení z aktuální Expertiády. Ve vlastním zájmu by si je měl tedy každý důkladně přečíst před tím, než se Expertiády zúčastní

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici a číslo popisné domu, poštovní směrovací číslo, obec).
reklama