reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Expertiáda s eD' system: vyhodnocení

29.3.2010, Karel Polívka, soutěž
Expertiáda s eD' system: vyhodnocení
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o ceny) se společností eD' system o procesor Intel Core i5-750 a základní desku Intel DH55TC. Zúčastnit se mohli čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.
UPDATE 29.3.2010: Expertiáda s eD' system je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti. Šanci vyhrát měli opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).

U 1. otázky (Která čipová sada umožňuje využití grafického jádra v procesoru?) bylo všem účastníkům nastaveno, že odpověděli správně zvolením 2. odpovědi (Intel H55). Původní znění otázky totiž nebylo fakticky správně.


- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Expertiády se celkem zúčastnilo 2311 čtenářů, z nichž jich do slosování postoupilo 1406. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, přičemž se pořadí účastníků se stejným počtem bodů dále řadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a následně jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel na Random.org (vybírá náhodná čísla na základě atmosferického šumu).

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl vyplněnou adresu (což je jedna z podmínek pro možnost získání výhry), přeskočilo se k dalšímu číslu (ověřování přítomnosti potřebných kontaktních údajů provádí člověk, nikoli program). Úplnost údajů ve svém profilu si můžete zkontrolovat tak, že jako přihlášený kliknete na odkaz "Změnit profil" v boxíku "Přihlášení" v horní části pravého sloupce.


Vygenerovaná čísla odpovídala těmto účastníkům:

1. cenu získává: Martin Běhounek z Třeště (10 bodů)
2. cenu získává: Luděk Pužman z Prahy 5 (9 bodů)

Výhercům gratulujeme!


Dnes bude výhercům zaslán informativní e-mail a pokud na něj budou reagovat, zašleme jim v nadcházejících dnech ceny pomocí přepravní služby DPD. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.

Příležitostí jak něco vyhrát je více, jelikož Expertiády pořádáme i na našich magazínech TVFreak.cz a Digimanie.cz, které tím pádem rovněž doporučujeme pravidelně sledovat.Původní oznámení startu této Expertiády ze 5.2.2010:

Máme tu pro vás další soutěž, tentokrát se společností eD' system.

Ceny budou následující:
1. cena: procesor Intel Core i5-750 (2,66 GHz, LGA1156)
2. cena: základní deska Intel DH55TC


- vlevo: 1. cena, vpravo: 2. cena -

Zúčastnit se mohou díky společným registracím čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.

Expertiáda bude opět pro registrované čtenáře v podobě 10 vědomostních otázek, které se budou na homepage Svethardware.cz vyskytovat v pracovních dnech v období od 8.2.2010 do 19.2.2010. Do slosování postoupí pouze ti, kdo odpoví správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti.


- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Účastí v Expertiádě se dotyčný zavazuje k dodržování pravidel. Jejich porušení bude mít za následek vyloučení z aktuální Expertiády. Ve vlastním zájmu by si je měl tedy každý důkladně přečíst před tím, než se Expertiády zúčastní

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici a číslo popisné domu, poštovní směrovací číslo, obec).
reklama