Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Expertiáda s Fujitsu Siemens Computers: vyhodnocení

11.12.2008, Karel Polívka, soutěž
Expertiáda s Fujitsu Siemens Computers: vyhodnocení
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády s Fujitsu Siemens Computers o 4 ceny (mininotebook, externí pevný disk a flashdisky). Zúčastnit se mohli díky společným registracím čtenáři serverů Svethardware.cz, TVFreak.cz a Digimanie.cz.
UPDATE 11.12.2008 - vyhodnocení: Expertiáda s Fujitsu Siemens Computers je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10). Šanci vyhrát měli opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).

U vyhodnocení 7. otázky byla z důvodu pochybení na straně sponzora při tvorbě otázek provedena úprava. Její znění "Jakou mají spotřebu monitory SCENICVIEW P v pohotovostním režimu?" bylo změněno na "Jakou mají spotřebu monitory SCENICVIEW P ECO v pohotovostním režimu?" a zároveň bylo nastaveno účastníkům, kteří odpověděli zvolením 4. odpovědi (1 W), že odpověděli správně zvolením 1. odpovědi (0 W).Soutěže se celkem zúčastnilo 2953 čtenářů, z nichž jich do slosování postoupilo 1562 (což byli ti, kteří měli více jak 7 správných odpovědí z celkového počtu 10). Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, přičemž se pořadí účastníků se stejným počtem bodů dále řadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a následně jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel na Random.org (vybírá náhodná čísla na základě atmosferického šumu).

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl vyplněnou adresu (což je jedna z podmínek pro možnost získání výhry už od prvopočátku expertiád na Světu hardware), přeskočilo se k dalšímu číslu (ověřování přítomnosti potřebných kontaktních údajů provádí člověk, nikoli program). Úplnost údajů ve svém profilu si můžete zkontrolovat tak, že jako přihlášený kliknete na odkaz "Změnit profil" v boxíku "Přihlášení" v horní části pravého sloupce.


Vygenerovaná čísla odpovídala následujícím účastníkům:

1. cenu získává: Patrik Zachar z Prahy (9 bodů)
2. cenu získává: Jakub Lédl z Chrudimi (8 bodů)
3. cenu získává: Miloslav Šafařík z Liberce (10 bodů)
4. cenu získává: Martin Pakandl z Března (8 bodů)


Výhercům gratulujeme!


Dnes bude výhercům zaslán informativní e-mail z mé strany a pokud budou na tento e-mail reagovat, budou jim v nadcházejících dnech ceny na jimi uvedené adresy v profilech zaslány. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.

Příležitostí jak něco vyhrát bude ještě více než doposud, jelikož jsme s Expertiádami začali i na našich magazínech TVFreak.cz a Digimanie.cz, které tím pádem rovněž doporučujeme pravidelně sledovat.Máme tu pro vás další soutěž, tentokrát se společností Fujitsu Siemens Computers.

Ceny budou následující:

1. cena: mininotebook AMILO Mini Ui 35202. cena: externí pevný disk Storagebird Solo 20-U3. cena: flashdisk Memorybird L 4 GB4. cena: flashdisk Memorybird L 2 GB

Zúčastnit se mohou díky společným registracím čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.

Soutěž bude opět pro registrované čtenáře v podobě 10 vědomostních otázek, které se budou na homepage Svethardware.cz vyskytovat v pracovních dnech v období od 24.11.2008 do 5.12.2008. Do slosování postoupí pouze ti, kdo odpoví správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10).Účastí v Expertiádě se dotyčný zavazuje k dodržování pravidel. Jejich porušení bude mít za následek vyloučení z aktuální Expertiády. Ve vlastním zájmu by si je měl tedy každý důkladně přečíst před tím, než se Expertiády zúčastní

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici a číslo popisné domu, poštovní směrovací číslo, obec).