Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Expertiáda s UMAX - vyhodnocení

28.10.2010, Karel Polívka, soutěž
Expertiáda s UMAX - vyhodnocení
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o ceny) s UMAX o 3 ceny (QNAP server, MID zařízení a multimediální přehrávač). Zúčastnit se mohli čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.
UPDATE 28.10.2010: Expertiáda s UMAX je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkových 10. Šanci vyhrát měli pouze ti, kdo mají v profilu pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).


- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Expertiády se zúčastnilo 2133 čtenářů, do slosování jich postoupilo 1521. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl v profilu vyplněné kontaktní údaje (ověřování provádí člověk, nikoli program), přeskočilo se k dalšímu. Pro zkontrolování údajů ve svém profilu klikněte jako přihlášený na odkaz "Změnit profil" v boxíku "Přihlášení" v horní části pravého sloupce.


1. cenu získává: Jan Bartoň z Jablonné v Podještědí (9 bodů)
2. cenu získává: Martin Čáp z Šenova (9 bodů)
3. cenu získává: Petr Eštvan z Dubu nad Moravou (8 bodů)

Výhercům gratulujeme!


V pondělí 1.11. bude výhercům zaslán informativní e-mail a jakmile na něj bude reagovat, bude jim v nadcházejících dnech od nás cena zaslána pomocí DPD. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.

Příležitostí něco vyhrát je více! Expertiády pořádáme i na našich magazínech TVFreak.cz a Digimanie.cz, proto je také doporučujeme sledovat.Původní oznámení startu této Expertiády ze 11.10.2010:

Máme pro vás další Expertiádu, tentokrát se společností UMAX.Ceny pro výherce:


Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní na Světu hardware, TV Freaku nebo Digimanii.

Expertiádu tvoří 10 otázek zobrazovaných na homepage v pracovních dnech od 11.10. do 22.10.2010. Do slosování postoupí ti, kdo zodpoví správně aspoň 8 otázek.


- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (před účastí byste si je měl tedy důkladně přečíst).

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné domu, PSČ, obec).