reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Expertiáda s UMAX - vyhodnocení

12.5.2011, Karel Polívka, soutěž
Expertiáda s UMAX - vyhodnocení
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o ceny) se společností UMAX o 3 produkty. Zúčastnit se mohli čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz. Více informací v článku.
UPDATE 12.5.2011: Expertiáda s UMAX je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkových 10. Šanci vyhrát měli pouze ti, kdo mají v profilu pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).


- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Expertiády se zúčastnilo 2328 čtenářů, do slosování jich postoupilo 1650. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl v profilu vyplněné kontaktní údaje (ověřování provádí člověk, nikoli program), přeskočilo se k dalšímu. Pro zkontrolování údajů ve svém profilu klikněte jako přihlášený na odkaz "Změnit profil" v horní části pravého sloupce.


Ceny získávají:

1. cena: David Matejov z Frýdlantu nad Ostravicí (10 bodů)
2. cena: Kamil Máca z Jihlavy (9 bodů)
3. cena: Ondřej Cenek z Křižanovic (10 bodů)

Výhercům gratulujeme!


Zítra jim o tom pošleme e-mail a jakmile na něj budou reagovat, budou jim v nadcházejících dnech ceny zaslány pomocí DPD. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.Původní oznámení startu této Expertiády ze 26.4.2011:

Tato Expertiáda je tentokrát se společností UMAX.


1. cena: QNAP TS-210 Turbo NAS (pro dva 3,5" pevné disky)
2. cena: Full HD přehrávač Noontec MovieHome V8S
3. cena: klávesnice LUMI BL-741 (podsvícená, tříbarevná)

Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní na Světu hardware, Digimanii nebo TV Freaku.

Expertiádu tvoří 10 otázek zobrazovaných na homepage v pracovních dnech od 26.4. do 9.5.2011. Do slosování postoupí ti, kdo zodpoví správně aspoň 8 otázek.- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (doporučujeme si je před účastí přečíst).

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné domu, PSČ, obec).
reklama