Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Expertiáda s UMAX - vyhodnocení

3.10.2011, Karel Polívka, soutěž
Expertiáda s UMAX - vyhodnocení
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o ceny) se společností UMAX o QNAP NAS server, multimediální centrum a sluchátka Xtreamer. Zúčastnit se mohli čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.
UPDATE 3.10.2011: Expertiáda s UMAX je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkových 10. Šanci vyhrát měli pouze ti, kdo mají v profilu pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Expertiády se zúčastnilo 2058 čtenářů, do slosování jich postoupilo 1502. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl v profilu vyplněné kontaktní údaje (ověřování provádí člověk, nikoli program), přeskočilo se k dalšímu. Pro zkontrolování údajů ve svém profilu klikněte jako přihlášený na odkaz "Změnit profil" v horní části pravého sloupce.


1. cenu získává: Ondřej Plas z Hradce Králové (9 bodů)
2. cenu získává: Martin Kubák z Jindřichova Hradce (9 bodů)
3. cenu získává: Aleš Holubec z Prahy 10 (10 bodů)

Výhercům gratulujeme!


Dnes o tom pošleme výherci e-mail a jakmile na něj bude reagovat, bude mu v nadcházejících dnech cena zaslána. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.Původní info o startu soutěže ze 5.9.2011:

Tato Expertiáda je se společností UMAX.1. cena: QNAP TS-112 Turbo NAS server
2. cena: multimediální centrum Xtreamer SW2 (Realtek 1185/Gbit LAN/USB 3.0/WiFi)
3. cena: bezdrátová sluchátka Xtreamer Wireless Headset

Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní na Světu hardware, Digimanii nebo TV Freaku.

Expertiádu tvoří 10 otázek zobrazovaných na homepage v pracovních dnech od 5.9. do 16.9.2011. Do slosování postoupí ti, kdo zodpoví správně aspoň 8 otázek.- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (doporučujeme si je před účastí přečíst).

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné domu, PSČ, obec).