reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Expertiáda se Samsungem o multifunkci SCX-4500 - vyhodnocení

, , soutěž
Expertiáda se Samsungem o multifunkci SCX-4500 - vyhodnocení
Soutěž o nové multifunkční zařízení Samsung SCX-4500 (umožňující tisk, kopírování, skenování) se vskutku ojedinělým designem (ze stejné designerské řady jsme vám před pár dny přinesli recenzi tiskárny ML-1630) je již za námi, proto nadešel...
Expertiáda se Samsungem o multifunkci SCX-4500 - vyhodnocení
Soutěž o nové multifunkční zařízení Samsung SCX-4500 (umožňující tisk, kopírování, skenování) se vskutku ojedinělým designem (ze stejné designerské řady jsme vám před pár dny přinesli recenzi tiskárny ML-1630) je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherce.Soutěž se sestávala jako vždy z 10 vědomostních otázek, jejichž výskyt se na našich stránkách datoval k pracovním dnům v období od 5.11.2007 do 16.11.2007.


Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10). Šanci vyhrát měli opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).

Vzhledem k tomu, že výrobce měl na svých oficiálních stránkách rozdílné informace týkající se 3. otázky (Kdy bylo v Praze otevřeno české zastoupení firmy Samsung?), byly odpovědi na ni před losováním všem účastníkům nastaveny jako správné - čili ať už jste zvolili jakoukoli odpověď, byla dodatečně změněna tak, aby byla započítána jako správná.

Soutěže se celkem zúčastnilo 1818 čtenářů, z nichž jich do slosování postoupilo 1099 (což byli ti, kteří měli více jak 7 správných odpovědí z celkového počtu 10). Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, přičemž se pořadí účastníků se stejným počtem bodů dále řadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a následně jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel na Random.org (vybírá náhodná čísla na základě atmosferického šumu).

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl vyplněnou adresu (což je jedna z podmínek pro možnost získání výhry už od prvopočátku expertiád na Světu hardware), přeskočilo se k dalšímu číslu. Ve finále tedy mělo šanci na výhru kvůli nesprávně vyplněnému profilu o něco méně učastníků, než kolik je zmíněno výše. Úplnost údajů ve svém profilu si můžete zkontrolovat tak, že jako přihlášený kliknete na odkaz registrace v horní šedé liště.


Vygenerované číslo odpovídalo následujícímu účastníkovi:

Jan Struž

Výherci gratulujeme!


Současně se zveřejněním této zprávy byl výherci zaslán informativní e-mail z mé strany a jakmile budou na tento e-mail reagovat, bude mu následně cena od Samsungu zaslána. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.UPDATE 14:00:

U této expertiády jsme po jejím ukončení dnes poprvé jejím účastníkům rozesílali informace o jejich statusu (počet získaných bodů a zda byly jimi uvedené kontaktní údaje kompletní nebo nikoli).

Vzhledem k tomu, že krátce po odeslání informativních e-mailů informujících účastníky expertiády se Samsungem o správnosti vyplnění jejich profilů přišly reakce upozorňující na to, že přestože měl dotyčný vyplněné PSČ, bylo v info e-mailu uvedeno, že PSČ chybělo, byl zkontrolován kód, který se o vyhodnocování správnosti kontaktních údajů v uživatelských profilech pro účely těchto informativních e-mailů stará, a byla v něm objevena chyba - PSČ ve formátu xxx xx systém vyhodnotil jako nesprávný údaj. Chyba už byla opravena, takže příště by se už neměla opakovat.

V případě losování to ale nemělo vliv, protože jak jsem dříve ve spojitosti s tímto doplněním zmiňoval (naposledy zde), tak vždy nejdříve losuji výherce s odpovídajícím množstvím bodů a teprve posléze u vylosovaných "ručně" kontroluji jejich kontaktní údaje. Tyto informativní e-maily jsou skutečně jen pro zpětnou kontrolu toho, zda má dotyčný vyplněné kontaktní údaje nebo nikoli (viz odkaz výše), přičemž o samotném zařazení do slosování nerozhodují. Mnozí z vás si je právě kvůli nějaké možnosti ověření přáli.

Nehledě na to, že v případě této expertiády byl hned vylosován účastník, který měl kontaktní údaje v pořádku.

Tímto se tedy všem, které tato chyba postihla, za chybu zanesenou při programování a tím vzniklé nedorozumění omlouváme.
reklama
reklama
reklama