Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Expertiáda se Samsungem - vyhodnocení

7.11.2008, Karel Polívka, soutěž
Expertiáda se Samsungem - vyhodnocení
Nastal čas pro vyhodnocení expertiády se společností Samsung o 7 tiskáren (3 černobílé multifunkční, 2 barevné multifunkční a 2 barevné multifunkční s faxem). Více informací naleznete v článku.
UPDATE 7.11.2008 - vyhodnocení: Expertiáda se Samsungem je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10). Šanci vyhrát měli opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).

U 7. otázky (Většina multifunkčních zařízení společnosti Samsung má k dispozici druhý USB konektor přístupný z přední strany tiskárny. K čemu slouží?) bylo všem účastníkům nastaveno (tedy i těm, kteří tuto otázku nezodpověděli), že odpověděli správně zvolením 2. odpovědi (Připojení USB klíčenky nebo zařízení podporující technologii PictBridge). Ten den, kdy byla otázka aktuální, byl totiž státní svátek, přičemž o svátcích a víkendech mají mít expertiády podle svých pravidel přestávku a někteří tak s otázkou v tento den nepočítali. Omlouváme se za přehlédnutí tohoto faktu.Soutěže se celkem zúčastnilo 2431 čtenářů, z nichž jich do slosování postoupilo 1346 (což byli ti, kteří měli více jak 7 správných odpovědí z celkového počtu 10). Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, přičemž se pořadí účastníků se stejným počtem bodů dále řadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a následně jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel na Random.org (vybírá náhodná čísla na základě atmosferického šumu).

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl vyplněnou adresu (což je jedna z podmínek pro možnost získání výhry už od prvopočátku expertiád na Světu hardware), přeskočilo se k dalšímu číslu (ověřování přítomnosti potřebných kontaktních údajů provádí člověk, nikoli program). Úplnost údajů ve svém profilu si můžete zkontrolovat tak, že jako přihlášený kliknete na odkaz "Změnit profil" v boxíku "Přihlášení" v horní části pravého sloupce.


Vygenerovaná čísla odpovídala následujícím účastníkům:

1. cenu získává: Milan Kubišta z Mostu (8 bodů)
2. cenu získává: Lukáš Hroch z Příšovic (10 bodů)
3. cenu získává: Roman Leitgeb z Brna (8 bodů)
4. cenu získává: Aleš Erbek z Kostelce nad Černými lesy (10 bodů)
5. cenu získává: Ondřej Barták z Unhoště (8 bodů)
6. cenu získává: Jan Cetkovsky z Troubska (9 bodů)
7. cenu získává: Jan Dobrovodský z Prahy 8 (9 bodů)

Výhercům gratulujeme!


Dnes bude výhercům zaslán informativní e-mail z mé strany a pokud budou na tento e-mail reagovat, budou jim v nadcházejících dnech ceny od nás na jimi uvedené adresy v profilech zaslány pomocí přepravní služby DPD. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.

Příležitostí jak něco vyhrát bude ještě více než doposud, jelikož jsme s expertiádami začali i na našich magazínech TVFreak.cz a Digimanie.cz, které tím pádem rovněž doporučujeme pravidelně sledovat.Máme pro vás přichystanou další soutěž, tentokrát se společností Samsung.1. až 2. cena: barevná laserová multifunkční tiskárna s faxem; Samsung CLX-3175FN/XEN
3. až 4. cena: barevná laserová tiskárna; Samsung CLP-315/SEE
5. až 7. cena: černobílá laserová multifunkční tiskárna; Samsung SCX-4300/SEE


Soutěž bude opět pro registrované čtenáře v podobě 10 vědomostních otázek, které se budou na stránkách Světa hardware vyskytovat v pracovních dnech v období od 20.10.2008 do 31.10.2008. Do slosování opět postoupí pouze ti, kdo odpoví správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti (tedy 8, 9 nebo 10).Účastí v Expertiádě se dotyčný zavazuje k dodržování pravidel. Jejich porušení bude mít za následek vyloučení z aktuální Expertiády. Ve vlastním zájmu by si je měl tedy každý důkladně přečíst před tím, než se Expertiády zúčastní.

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici a číslo popisné domu, poštovní směrovací číslo, obec).