reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Expertiáda se Samsungem - vyhodnocení

, , soutěž
Expertiáda se Samsungem - vyhodnocení
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže o hodnotné ceny) se společností Intel o designový monitor Samsung s integrovaným TV tunerem. Zúčastnit se mohli čtenáři serverů Digimanie.cz, Svethardware.cz a TVFreak.cz.
Expertiáda se Samsungem - vyhodnocení
UPDATE 21.12.2010: Expertiáda se Samsungem je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení vítěze, který získá designový LCD monitor Samsung SyncMaster FX2490HD s integrovaným TV tunerem.

Do slosování postoupili pouze ti, kdo odpověděli správně na více než 7 otázek z celkového počtu deseti. Šanci vyhrát měli opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení a adresu).


- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Expertiády se celkem zúčastnilo 2507 čtenářů, z nichž jich do slosování postoupilo 1604. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, přičemž se pořadí účastníků se stejným počtem bodů dále řadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a následně jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel na Random.org (vybírá náhodná čísla na základě atmosferického šumu).

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl vyplněnou adresu (což je jedna z podmínek pro možnost získání výhry), přeskočilo se k dalšímu číslu (ověřování přítomnosti potřebných kontaktních údajů provádí člověk, nikoli program). Úplnost údajů ve svém profilu si můžete zkontrolovat tak, že jako přihlášený kliknete na odkaz "Změnit profil" v boxíku "Přihlášení" v horní části pravého sloupce.


Vygenerované číslo odpovídalo tomuto účastníkovi:

1. cenu získává: Honza Bratrych z Vejprnic (9 bodů)


Výherci gratulujeme!


Zítra výherci pošleme e-mail o výhře a pokud na něj bude reagovat, zašle mu Samsung cenu pomocí přepravní služby. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.

Příležitostí jak něco vyhrát je více, jelikož Expertiády pořádáme i na našich magazínech TVFreak.cz a Digimanie.cz, které tím pádem rovněž doporučujeme pravidelně sledovat.Původní oznámení startu této Expertiády ze 5.11.2010:

Máme pro vás další Expertiádu, tentokrát se společností Samsung.Cena pro výherce: designový LCD monitor Samsung SyncMaster FX2490HD s integrovaným TV tunerem


Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní na Světu hardware, TV Freaku nebo Digimanii.

Expertiádu tvoří 10 otázek zobrazovaných na homepage v pracovních dnech od 8.11. do 22.11.2010. Do slosování postoupí ti, kdo zodpoví správně aspoň 8 otázek.


- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -

Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (před účastí byste si je měl tedy důkladně přečíst).

Poznámka: Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné domu, PSČ, obec).
reklama
reklama
reklama