reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

FabledWarrior

| TV Freak
Registrace: 4.4.2006
Komentářů: 185, score 4.6 | TV Freak: 3/1.0
Účast v Expertiádách: 5 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 28.10.2020 s hodnocením +34:
V tom případě je propadák i celá série RTX 30, když je její spotřeba vždy vyšší než těhle Radeonů?

Jako mně přijde, že lidi přestali být soudní... Místo toho, aby ocenili, že AMD z ničeho vystřelilo výkonem až na vrchol výkonu obrovské značky jako je nVidia, přidala k tomu levnější ceny a nižší spotřebu a ještě v podstatě dá se říct i zesměšnilo TOP HIGH END model konkurence, tak se to dočítám, jak je to málo, jak se čekalo víc výkonu, jak se čekaly levnější ceny... Sakra lidi proberte se... Nebýt toho s čím AMD přišlo, tak si nVidia nadiktuje takové ceny za své grafiky, že se nám protočí panenky a zdaleka nedá takový výkon.

Trochu úcty bych doporučil vůči AMD.
Komentář z 13.4.2022 s hodnocením +21:
Tak jako pěkný, dokud člověk nezajede do kapitoly ­"Power Consumption­" .... Jako multi­-thread zátěž procesoru 12900KS 298W a Stress na 360W??? To měl zase Intel povolené Power limity nebo to je takhle normální?

Jestli potom ve hře podá 5800X3D i byť stejný výkon při 170W, tak tady asi není co řešit ne?
Komentář z 28.10.2020 s hodnocením +20:
Z čeho jsi jako zklamanej, to mi pověz. Proč by mělo AMD jít s cenama až tak moc dolů? Když za ty ceny vydala nVidia RTX 3 serii, tak všichni nadšeně hulákaly, jak je to paráda a jak je to levný a že spotřeba nevadí, že to se neřeší. O tom, že realita s cenama je úplně jiná se ani zmiňovat nebudu.

Teď když AMD vydá karty, které jsou evidentně buďto stejně výkonné nebo výkonnější, za nižší ceny než jejich ekvivalent od konkurence a ještě k tomu budou méně žrát, za ceny nižší než u konkurence, tak budeš zklamaný jako vážně? Nehledě na to, že vydali model, proti kterému nVidia zatím nic nemá.

Proč by měli jít s cenou níž? Proč by to sakra někdo dělal?

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 5.4.2022 s hodnocením -2:
No to je tragédie, drtivá většina uživatelů počítačů na takové věci vůbec nesahá, protože netuší k čemu to je. AMD jim možná chtělo pomoct protože proč ne? A v určitých situacích dovolilo zapnutí PBO. Co se může stát? PBO stejně hlídá teploty procesoru, takže kdyby člověk neměl dostatečné chlazení, tak PBO spíš nefunguje, ale kdyby měl, dostane nějaký výkon navíc a o nic se nemusí starat.

Nicméně pokud to byl záměr, mohli o tom uživatele informovat nějakou jednoduchou zprávou nebo upozorněním, kterému by rozuměl i člověk, který tomu moc nerozumí :D
Pokud to záměr nebyl, tak to se to za chvíli opraví a žádná tragédie se neděje. Horší by to bylo, kdyby výkon brali, ale oni ho dávají...
Komentář z 3.5.2024 s hodnocením -1:
No ale jak to v porovnání rychlosti? Jako raději budu 10 minut upscalovat při 100W než 2 hodiny při 55W.
Komentář z 16.2.2023 s hodnocením -1:
On je normální egocentrik a narcis ... Lidi už na jeho tweety se*ou? Tak jim je vnutíme za každou cenu! A když mi podřízení popravdě řeknou, že na mě lidi se*ou, tak je vyhodíme! Normálně mi to připomíná komunismus :D Je smutné a možná až nebezpečné, že takový člověk má docela velkou moc ...