Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

FawkesCZE

Registrace: 30.1.2018
Komentářů: 7, score -0.7
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 6.8.2019 s hodnocením +5:
Stačí se podívat do specifikací použitých pamětí .. Toshiba 96vrstvé BiCS4 3D TLC .. Takže rychlost nahnaná pouze SLC Cache, která se zahltí a následně spadne tahle ,,nekompromisní rychlost­" na úroveň horší než mají staré SCL nebo MLC disky .. ta úroveň 3D TLC po vyčerpání SLC Cache je někde okolo 250 MB­/s což jsou hodnoty jen o 50 MB­/s rychlejší než má Seagate Barracuda plotnový HDD ..

Pro mě SSD znamenají synonymum pro daleko vyšší rychlost, rychlé vyhledávání dat, nízké latence .. Jenže tohle se všema těma vychytávkama pro výtěžnost výrobců postupně ztrácí ..
Komentář z 25.9.2019 s hodnocením +2:
Applu je to vpodstatě jedno, cena Mac Pro ještě stoupne, ale Applisti si to jako vždycky rádi koupí za jakoukoliv cenu. iOvečky, těšte se, Trump vám zdraží produkty ještě více tak hurá šetřit další penízky na ještě slabší HW za stejnou ne­-li vyšší cenu. :­)
Komentář z 22.8.2019 s hodnocením +1:
Mám doma Asus VG258Q a můžu potvrdit, vše funguje jak má, monitor se v driverech zobrazuje jako GSync Compatible a synchronizace funguje parádně ! :­) Kdo nemá monitor s Freesync nebo GSync opravdu neví o co přichází, ta plynulost je tam fakt úžasná.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 25.7.2019 s hodnocením -8:
Nedočkal .. Kingston pro mě dneska už není kvalitní značka. Čekám na razantní slevu pro moduly osazené Samsung B­-Die .. a ty jsou stále za 4k kč.. Víc než 3 jim za to nedám.
Komentář z 25.7.2019 s hodnocením -7:
Stále čekám na snížení cen RAMek .. Za 2x8GB odmítám platit 4.5­-5 tisíc korun a ačkoliv bych rád přešel na 3200Mhz tak zůstanu u 2400 právě kvůli té přemrštěné ceně. Těžko říct jak moc velký počet lidí uvažuje stejně a vyčkává na upgrade až po rapidním snížení cen, ale pochybuju, že to bude lepší.

Každopádně co se týče pamětí pro úložiště tak tam je ta situace ještě horší. Platit takové ceny za 3D TLC NAND, který po vyčerpání SLC Cache spadne na úroveň plotny, děkuju nechci. Nedejbože ty QLCčka, to už je úplný konec.

Výrobci se snaží ušetřit a přitom ve finále zapříčiní pád prodejů a tím příjdou i o část zisků. Ne, že by consumer trh byl tak významný jako OEM Retail.