Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

FerrariF50

Registrace: 11.12.2007
Komentářů: 45, score 3.6
Účast v Expertiádách: 1 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 2 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 29.10.2021 s hodnocením +11:
Tak to se nedozvíme proto, že to jsou zas jen totální kecy Intelu, který nemají s realitou nic společnýho. Fakt Intelu ty žvásty někdo ještě žere ? Intel by si měl uvědomit, že těmi nesmysly co se snaží krmit už lidi akorát vytáčí a že mu to spíš škodí, protože je to uplně trapný :­( Přidat si k těm slibům tak 10 let u Intelu běžně normální.
Komentář z 10.5.2022 s hodnocením +9:
Já si teda spíš myslim, že obzvláště u takovýchto karet, které nemají výkonu uplně na rozdávání si naprostá většina lidí RT nezapne, navíc, když jeho přínos kolikrát aby člověk hledal pod lupou, nebo ho vůbec ani nepozná v některých hrách. V takovém případě by měl radeon najednou navrch podstatně více, jelikož těch pár her s RT mu ten výkon dosti sráží. Myslím si, že je rozhodně lepší volbou, pokud tedy počítám opravdu se stejnou cenovkou.
Komentář z 5.6.2021 s hodnocením +9:
Taková hovadina, ... jestli to někdo řeší, tak potom nechápu, proč to není na výběr, ať si každý vybere jaký teda rohy chce mít, ... ale dělat z toho takovouhle šaškárnu, ... jako by to bylo něco převratnýho, že se o tom musí psát. To mi hlava nebere :­-D Nějaký rohy nechápu, proč by mě měly zajímat :)

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 23.6.2022 s hodnocením -3:
To je ­"Vykaš­" a znamená to, že se máš vykašit.
Komentář z 2.6.2022 s hodnocením -1:
Je to mentál a troll, nemá cenu si ho všímat ani na něj reagovat.
Komentář z 15.1.2022 s hodnocením +1:
Jo máš na mysli Despacito, Ed Sheeran, Justin Bieber, Gangnam style, Mark Ronson, Wiz Khalifa a zase Ed Sheeran ? Pro děti jsou tři tak dejme tomu, ostatní je uplnej odpad a hnus a z těch videí pro děti bych svýmu dítěti pustil jen jedno, co je normální a v pohodě, ale ty ostatní to je teda příšernost včetně toho prvního místa.