Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

fidorka

Registrace: 2.4.2015
Komentářů: 49, score 0.2
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 28.5.2024 s hodnocením +6:
To množství reklam je tam NESNESITELNE, to je nenažranost, nic jiného... Za snad x desítek let jsem NIKDY nepoužíval NIKDE na internetu blokátory reklamy ­(a ty co je používají jsem považoval za ­"autisticky přecitlivělé­"... ale díky youtube jsem začal i já nedávno ­(!­). Good job. Keep it up guys!
Komentář z 22.2.2017 s hodnocením +6:
Hm... dvě otázky:
1­) Vy čekáte že na přelomu března a dubna už pujdou ty ceny spíše nahoru...? Tzn že 1800X bude dražší 15000 Kč...? To se mi moc nezdá... ty ceny si ten CPU bude muset udržet alespon pár měsíců, jinak by to zákazníci mohli pavažovat až za ­"podvod­" nebo min. ne OK jednání... skutečně čekáte že ceny pujdou nahoru...? ­(já taky přemýšlím že si ho objednám hned ted ale přece jen rád bych počkal na recenze...­)

2­) Pokud to dobře chápu tak 1800X je prakticky stejný procesor než 1700X, jen je o 200Mhz výkonější, v reálu tedy podle testů jen o cca 4,2% výkonější, ale o celých 15,4 % dražší... takže poměr cena výkon tam není nejlepší... Podle mě ale pujde o nachlup stejné čipy, jen 1800X budou kousky co se prostě více povedly a snesou vyšší takty a teploty... a tím pádem u 1800X bude daleko větší prostor pro přetaktování... ­(což by mohlo u mě odůvodnit vyšší cenu­)... Myslíte že tomu tak bude? Nebo jsou to fakt 2 rozdílné čipy...?
Komentář z 1.6.2023 s hodnocením +3:
Moc nechápu ty mínuska...? Asi zdejší obecenstvo není moc znalé... Např. to že USA bude bombardovat tchajwanské továrny zdejší NPCčka asi považují za dezinformace :­-D... Milá NPCčka... voni to ti Amíci ale sami řekli :­-D...

Ať žijí NPCčka :­-­)­)!.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 20.10.2022 s hodnocením -5:
Eskymak: Něco tak hloupýho jsem fakt už dlouho nečetl...? Kolik vám je? 5?
Komentář z 18.4.2023 s hodnocením -4:
Ááá... naivka :­-)
Komentář z 27.5.2022 s hodnocením -4:
To jsou ale zm*i :­-­)...! Amd neopravuje svůj omyl... Mám veliký problém uvěřit že jsou tak nekompetentní ­(viz i dál­)... Spíše to fakt dělají schválně... :­-­)!

Viz i tady, neviděl jsem tu o tom zmínku na svethardware...
od 6 minuty...

https:­/­/www.youtube.com­/watch?v=xkUpTx87BCE