reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Periferie: Změna barvy na TV po připojení NB

Neregistrovaný (0)|19.5.2017 22:01
Tazatel: Petr

Znění dotazu: Po připojení notebooku k TV pomocí HDMI kabelu se /nepravidelně a na různě dlouho/ změní obraz na negativ. Připojení i formát obrazu je v pořádku, kabelem to asi není, zkoušel jsem různé. Totéž se děje po připojení TV Android boxu Beelink GT1.
Připojení VCR nebo HDD rekorderu je normální, bezproblémové (HDMI)
Jak na to? :-(

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: NB - Acer Aspire 5741G; 8 GB RAM, SSD disk; Intel Core i5 M430 2,27GHz; W 7 SP1

TV - Philips LCD TV 40PFL8664H/12

TV Box - Beelink GT1 Ultimate 3GB RAM 32GB ROM
Salamander (6177)|19.5.2017 23:27
Jiny HDMI kabel jsi zkousel?
Ventero (1280)|20.5.2017 09:58
Neco podobneho mi delal PC s Radeon HD 5770 ale jen skokove obcas na nejakou dobu. Cokoliv jineho mi to nedelalo a nikdy jsem to nedoresil. Dodnes nevim, zada to bylo v GK nebo v TV. Takze jsem taky zvedav, jestli se na neco prijde ...

U tebe to spis bude v TV. Kazdopadne muzes zkusit v nastaveni ntb dat nizsi hodnoty treba na frekvenci, rozliseni jinou normu HD (1080p, 1080i), dorovnani velikosti obrazu atp. Proste zkouset se vsim pohybat. Nicmene to nejspis nepomuze nebot problem bude nekde ve zpracovani prijimaneho signalu ...
mrkva (1)|20.5.2017 21:46
Ano, jiný HDMI jsem zkoušel. Ne mnoho, asi 3.
Ad. 2 - No, to bude asi ono. Skokově a na nějakou dobu, nepravidelně. Taky to vidím na telku a zpracování signálu (někde něco nestíhá). Naposledy (včera) jsem nainstaloval zatím poslední upgrade softu telky, ale ani to nepomohlo. Zatím.
Na všech zařízeních jsem operoval s kdečím co by se mohlo obrazu týkat ale nic. Zkusim napsat i na help Philipsovi.
Vám pánové zatím dík. A kdyby snad někdo přeci jen věděl víc, budu rád.