Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Jakou značku notebooku preferujete?

Hlasujících
318. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • HP

51 16.04%
  • Dell

48 15.09%
  • Toshiba

29 9.12%
  • Asus

38 11.95%
  • Acer

25 7.86%
  • Umax

0 0%
  • Fujitsu-Siemens

10 3.14%
  • Lenovo ( IBM )

78 24.53%
  • BenQ

0 0%
  • Sony

14 4.40%
  • LG

1 0.31%
  • Apple

7 2.20%
  • Jiný

17 5.35%
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 57 z 57

Téma: Jakou značku notebooku preferujete?

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Momentálně mám Toshibu s business řady Tecra (model A10-11M) a jsem naprosto spokojen. Při výběru jsem ještě zvažoval Lenovo R500, ale když jsem ho viděl naživo, tak jsem rychle zařadil zpátečku. Už to není ta kvalita, která skončila někde u R61i, je to plasťák jako každej druhej a navíc je stejně dražší. Ještě R400ka vypadá ok, ale ta řada R500 to je hrůza, plasty okolo klávesnice se prohýbají, to se nedá s mojí Toshibou srovnávat. Nehledě na to, že jsem za ní dal o 3000 méně, a je i parametrově lepší..
    V rodině máme ještě jednu Toshibu, z té nejlevnější série Satellite a s tou je bratr také celkem spokojen, tam sice nelze mluvit o nějaké kvalitě plastů, ale jinak ok notebook.

Pak jsem vlastnil ještě Asus ze série A6km, který se strašně přehříval, po 2 letech odešly panty a nedal se zavřít, byl cca 2krát na reklamaci, ale od té doby funguje celkem korektně - má ho ségra místo stolního (=protože nejde kvůli rozpraskaným pantům zavřít ).
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

já osobně vlastním Acer Extenze a jsem s ním naprosto spokojená, je v provozu denně 16 až 20 hodin, takže plně vytížený a zatím mně nezklamal. Doufám, že tomu tak bude i dále

Občasný diskutér Avatar uživatele machja
    Registrace
    Nov 2007

Já mám zkušenosti s HP. Dělají toho hodně, mají velký výběr a docela pěkný design. Ale hodně se mě líbilo Sony VAIO.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Za mě Fujitsu. Byl to můj první - služební - vydržel mi 4 roky každodenního užívání. Momentálně máme doma 3 a bez sebemenších problémů. A zklamal mě Asus, současný služební.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2008

Tak můj první ntb byl Acer Aspire, ten šel stranou po roce, zejména pro nedostačující výkon, během jednoho roku mi akorát vypadlo jedno tlačítko na klávesnici, jinak jsem reklamovat nemusel. Druhé ntb od HP sice výkonem převyšovalo požadavky, ale po cca 2 týdnech odešel disk, po roce byly problémy se zapínáním, v servisu údajně měnily procesor, a nakonec odešla grafická karta, tudíž jsem po vrácení peněz objednal novinku od Dellu http://www.alza.cz/dell-vostro-3500-cerveny-d162151.htm dnes si pro něj jedu tak jsem zvědav, sice je tam menší pokles výkonu graf. karty v HP jsem měl N9600 a tady je pouze G310M, ale to budu muset oželet.

Obyvatel SHW Avatar uživatele pepos01
    Registrace
    Mar 2008

Osobně preferuji Delly a IBMka.Už léta slouží otci C600, mně D400 ( DELL ) a ThinkPad R51 ( IBM ) a jsem maximálně spokojený.Ještě mám z minula dobré zkušenosti s HP ( Compaq ) a se značkou Asus ( ale ten byl u mne nejslabší co se týká kvality ).

Obyvatel SHW Avatar uživatele Suprak
    Registrace
    Mar 2009

Od teď Lenovo. Sice je to můj první NB, ale co jsem srovnával s ostatními, tak toto snad vyrobil Chuck Norris. Měli jste vidět výraz ve tváři prodavače, když jsem u vystavených modelů zkoušel, kde a jak moc se prohýbají plasty. Můžu vám i říct, kterému jsem málem promáčkl šasí - eMachines

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

za sebe dell a lenovo, ale jinak jsem jen rad, ze na notebooku nemusim pracovat a vubec nic delat... a nemit ho.

Nováček Avatar uživatele WikiCze
    Registrace
    Mar 2011

A co byste řekli na SAGER NP8170 (Clevo P170HM) ... já vím nic známého, ale zajímá mě i váš názor

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Relevantní název je ono Clevo, Sager si jen koupí šasi od Cleva, střeva a montuje to jako skládačku. Stejně jako VBI a milion noname jiných výrobců, co jen kupují OEM šasi a OEM díly. Kvalita? No... Když to bude ležet doma na stole a bude se pravidelně čistit chlazení, budeš mít chladící podložku, tak je to fajn notebook :-).

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Speda
    Registrace
    Jan 2008

Sony už vlastním a naprosto spokojen ještě bych šel do HP

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2009

já, mám Toshiba A200J6, intel core 2duo T 7500, 2,2GHz, 4GB ram, 300 GB HDD, ati radeon hd 2600, nesmírná spokojenost s win vista 5let a nyní 6tý rok win 7 32 bit.
    super zvuk i obraz, bohužel nehraji hry a leží doma na stole, provoz denně hodiny. baterie výdrž asi 30 min. nikdy nevyndavaná, jedu stále na 220V. trafo dost topí, ventilátor pořád pofukuje. jinak pravidelně čištěný, bohužel se musí rozebrat celý, nebo jen vyfoukat častěji. pořizovací cena 26 tis.

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. Jakou značku/zdroj?
    Od Michal Koláček v sekci Zdroje
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 25-02-2011, 13:01
  2. Reakcí: 59
    Poslední příspěvek: 12-08-2009, 08:53
  3. Jakou značku/model notebooku na VŠ ?
    Od NNNTomas v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 1