reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Asus p5k-e nenajde wifi!

Lo (93)|18.10.2007 19:28
Nainstaloval jsem na asus p5k-e ovladace pro vista x64 pro wifi (pres device manager, ten jejich podivny software jsem nechte) a windows nenajdou zadne site. Na vista 32 jsem mel ten stejny problem (i s tim software co byl k wifi). Asi reklamace, ze?
eraser (0)|18.10.2007 23:28
husky14 (4214)|19.10.2007 06:22
[QUOTE=eraser;55204]Žeby náhoda?

https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=9542[/QUOTE]:D @eraser: jdes do toho znovu? :p
eraser (0)|19.10.2007 09:24
To záleží na dotyčnom a jeho schopnosti viesť diskusiu na úrovni a v slušnom duchu, najmä pokiaľ sa mu človek snaží poradiť.
Styryx (351)|19.10.2007 14:44
Zkus to nejdřív jednou nainstalovat přes "ten jejich podivny software", měl jsem tuhle desku a bez zapnutýho ovládacího panelu to nešlo ani když byly nainstalovaný ovladače (zdá se mi, že ten rtl..něco.exe to nějak zinicializuje a pak to teprv začne jít) - používal jsem to teda v AccessPoint modu, ten rozhodně bez toho exáče nešel (a navíc když ho člověk ukončil, taky to přestalo jít, i když wifi karta byla v dev.mgr v pořádku). Klienta jsem ani moc nezkoušel. Nepříjemný je, že ten ovládací exáč musí bejt spuštěnej pod administrátorem, takže pokud jsem chtěl používat pod limited user účtem, musí se to nějak obejít (např. startovat to jako naplánovanou úlohu při přihlášení, s uživatelským účtem admin).

Rozhodně před reklamací zkusit nainstalovat ten orig. SW a teprv pokud to nepude s ním tak reklamovat (protože pokud to s ním pude, tak nelze předpokládat úspěch reklamace).

Jo a zkoušel jsi jenom Vistu, anebo i XP? Pokud je to možný, vyzkoušel bych to v XP Prof. a s orig. SW, protože ovladače pro Vistu některý výrobci občas zřejmě ještě nemají úplně doladěný.
Lo (93)|19.10.2007 17:48
Hmm, zkusim ten AP mod, jinak pouzivam na praci admin ucet (nikomu jinymu to ale nedoporucuju!).
Lo (93)|21.10.2007 19:50
V AP modu funguje.
Lo (93)|14.11.2007 12:00
Nasel jsem i jinou sit, ale vsechny notebooky to moji najdou, deska ne! Je to logicky chyba desky.
Lo (93)|19.11.2007 20:35
S pomoci inteligentniho cloveka, na foru, kde nemazali moje updaty stavu a mich experimentu se mi to podarilo vyresit. Reseni je banalne jednoduche (jak jsem ostatne predpokladal).

Cimene uz vzhledem k tomu, ze me tu nikdo ani nenavadl spravnym smerem, je tato problematika na vas nejspis tak slozita, ze vas prozrazenim reseni ani nebudu zatezovat.
eraser (0)|20.11.2007 11:52
Otázkou je, či náš to bude zaujímať, pretože pokiaľ sa pozriem na tvoj poltucet problémom s touto deskou, resp. celý počítačom, tak osobne mi je to ukradnuté.