Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: LCD fps v ruznych rozlisenich

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

jj dik ale je to fakt divny ze u par her to zvysi fps napr. u bioshocku to fungovalo ale vetsiny her jsem nucen hrat v nativnim rozliseni a tak ubirat na detailech aby se to aspon hybalo..i kdyz za chodu to LCD odpojim a napichu CRT tak ty fps lezou nahoru ale jak tam pichnu to LCD tak je tomu jedno jestli tam mam 1280x1024 nebo 640x480
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od congi Zobrazit příspěvek
    ovladace ke grafice sem uz nekolikrat menil a ten monitor s orig. ovladačem nebo win. ovladacema taky nic..jen me prijde divny ze si na to nestezuje vic lidi protoze u kamose to dela to samy
    Sice trochu mimo, ale to že to dělá tobě i kamarádovi a nikde se to neřeší není zas až tak neobvyklé. Já i mému kamarádovi občas ve hře sama běhá postava. Což u střílečky, obzvláště u on line je dost problém a taky se to nikde neřeší a když jsem to chtěl řešit. Nikdo nedokázal poradit. Třeba v COD2 trochu pomohlo přepnutí na DX7... Ale jak jsem řekl na začátku, to je trochu mimo.
    Mám ale podobný problém, nebo tedy spíš se o to zajímám. Chci koupit LCD ale mám strach ohledně rozlišení ve hrách, aby mi to grafika + CPU ve hrách zvládalo u 22palců.....

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

to se mi stalo jen u jedine hry a to je PSI-OPS ale rekl bych ze je to tim ze je to kopie originalky ptze origos jel v poho a ta kopie i na ostatnich kompech nak laguje jestli myslis to ze zmackes sipku dopredu a postavicka jen stoji a pak se z niceho nic rozbehne a zastavi po urcite dobe(ne pri pusteni klavesy)

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. DDR2: Paměti od různých výrobců
    Od CS:S v sekci Operační paměti
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-04-2011, 16:55
  2. Windows XP: Defragmentace WinXP_rozdily u ruznych programu
    Od bluenite38 v sekci OS Windows
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-01-2009, 14:02
  3. GeForce: SLI různých grafik