reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Windows XP SP2C

pas!k (3765)|8.11.2007 14:47
Dnes sem instaloval dve stanice s touto distribuci oken a prijde mi divne ze napriklad login a odhlaseni je v anglictine .. to zase soudruzi z MS na neco pozapomneli :) Setkal jste se s tim nekdo ?
Petr S. (1220)|8.11.2007 20:03
Tak o to jsem teda ještě neviděl - dokonce ani o tom neslyšel :D To udělala rovnou čistá instalace Woken? Všechno ostatní je CZ?
pas!k (3765)|8.11.2007 20:10
jj cista instalace... vse ostatni je cz nebo zatim sem nenasel nic jineho ale nemel sem cas se v tom hrabat
Intri (3490)|8.11.2007 21:21
Hmm, s tím jsem se nikdy nesetkal, ale napadá mě jen, že je to prostě nepřeložená část. V SP2C prý změnili jen způsob generování a ověřování produktových klíčů, ale je možné ( a celkem pravděpodobné ), že s tím má co dělat přihlačovací a odhlašovací obrazovka. Třeba ji vyměnili taky a soudruzi z lokalizačního týmu pozapomněli novou verzi obrazovek lokalizovat.

Není ta čeština do systému třeba dodatečně instalovaná?
Withman (1337)|9.11.2007 13:42
Je to verze XP Pro, která má trochu jiný štítek (MS už došly seriový čísla) a opravdu když se počítač vypíná, tak je tam Logging off a potom Shut down. :D

Máme tu teď 2 sestavy s tímhle XPčkem. :)
pas!k (3765)|9.11.2007 14:22
A jeste bych doplnil drobnost .. pokud pouzivate jeden zdroj pro instalaci xp a pouze do nej zadavate ruzne keye z nalepek .. u tohlde je novinka ;) Kdyz sem to instalanul z meho Ozvykaneho servis xp cd neslo to aktivovat .. respektive to negeneruje zadne id je nutnost to nainstalovat z prilozeneho media .
Withman (1337)|9.11.2007 14:26
Tak tak, stejný problém. ;-)
kotlik (3)|21.11.2007 15:40
Nekde primo na strankach Microsoftu jsem cetl, ze se do sveta dostala serie Windows XP SP2c, ktere jsou chybne lokalizovany a misto patricne lokalizovanych nazvu je nekde anglictina - takze zrejme toto CD se dostalo k vam.
Jinak co se tyce instalace SP2c, tak tu vzdy musite provadet z noveho media SP2c - instalacni medium pro normalni SP2 nevezme licencni klic ze serie SP2c.
pas!k (3765)|21.11.2007 17:25
Diky ale to vsechno uz vime viz debata nize :)
kotlik (3)|21.11.2007 20:25
a muzu se zeptat co znamena to "debata nize" ?? mozna jsem natvrdlej nebo slepej :(
kazdopadne ted resim problem s tim, ze nektery media ze serie SP2c jsou spatny a neprijimaj novy licencni kody - nejdou vubec nainstalovat. na infolince MS mi rekli, ze se zrejme stala chyba a v ty novy serii byly i media ze stary serie SP2, ktery samozrejme s tim novym kodem nefungujou. nacez doporuceni MS bylo koupit si dalsi instalacni medium - treba bude v poradku..a pokud ne tak proceduru opakovat...moc dobra rada :)
Intri (3490)|21.11.2007 20:27
To v žádném případě, na instalační média se vztahují kupní podmínky jako na jakékoliv zboží. Pokud instalace nefunguje, tak reklamace a oni ti musí na své náklady dodat nové CD. Nějaké "koupil jste si od nás vadný produkt, smůla, kupte si nový" neexistuje.
kotlik (3)|22.11.2007 01:24
no, on je prave problem, ze nikdo zatim nevi, ktera ta media jsou spravna a ktera spatna...nesetkal jste se tu nekdo s timto problemem?