Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Projektor ACER XD1150

keras (3)|9.11.2007 10:09
Ahoj

moc Vás prosím kdo je majitelem popř. kdo viděl v provozu projektor ACER XD1150 jestli by mohl zde popr. na kankyzavinacseznamcz sdělit své zkusenosti a hodnocení a jestli se ho vyplatí kupovat. Kvalita obrazu, hlučnost atd. Nikde na něj není recenze ani hodnocení od uživatelů. Předem moc dík za Vašich pár minutek...
Intri (3490)|9.11.2007 12:27
Zkušenosti s takto levnými projektory nemám, ale nedoporučoval bych je. Jejich obraz nebude nijak kvalitní, totéž bude platit o lampách, které ( zvláště v podání Aceru ) určitě mnoho nevydrží a nová stojí 4 tisíce Kč. Projektory jdou s cenou hodně dolů, taky jsem už uvažoval, že bych si levnější koupil, ale vzhledem k tomu, že střední třída je pořád minimálně 3x tak drahá, chce to ještě počkat nebo opravdu našetřit na kvalitnější přístroj z dílen Toshiby, Sony nebo Panasonicu.
keras (3)|9.11.2007 12:56
Díky za reakci, no lampa stojí rovné 3tis., a tenhle projektror cca 10.500. Jeden pán na Electrozone.cz psal, že ho má a že je z něj nadšený a je supr (asi v této ceně), ale bohužel se mi ho nedaří kontaktovat. Počítám, že když je teď lampa za 3tis. tak že tak za 2 roky bude za hubičku a nevadilo by, že vydrží míň. Ale co jsem slyšel tak ACER se hóóódně polepšil s kvalitou projektorů - nevím, potřebuji někoho kdo ho opravdu má na subjektivní info.,ale i když ten ho asi bude chválit když ho má :-)
Intri (3490)|9.11.2007 13:01
Na Alze mají tu lampu za necelé 4, vycházel jsem z té ceny, jestli může sehnat levnější, tím líp. Je to otázka, jak kvalitní bude, ale je to taky klasický zobrazovač, máš zákonné právo zajít do jakékoliv prodejny a nechat si předvést několik projektorů a porovnat obraz ( klidně i z různých cenových hladin, ať můžeš porovnat kvalitu obrazu toho levnějšího ). To mi přijde rozumnější, než se spoléhat na to, co ti řekne někdo jiný.
keras (3)|9.11.2007 13:26
Teď mi pán konečně odepsal:
"jsem s nim nadmiru spokojen, na prehravani dvd a filmu je 800x600 vyhoda,obraz neni tak kostickovy jako u projektoru s vyssim rozlisenim. DVD i divX maji rozliseni nizsi. - projektor je pomerne tichy, rozhodne za ty penize budete mile prekvapen"

Jak by jste viděli vývoj cen nespadnou ještě před vánocma nebo to koupit až po nich ???
Intri (3490)|9.11.2007 15:25
To nevím, ale nemyslím si, že ty ceny spadnou. Projektory nejsou díky své ceně zrovna v kurzu, ale zkusit počkat můžeš, pokud se na něj netěšíš nějak moc... Ale pokud dojde ke zlevňování, řekl bych, že tento klesne nanejvýš na 10 tisíc bez jedné koruny. Prostě na částku, aby na začátku byla devítka. Kažopádně pokud si ten Acer koupíš, přeji hodně štěstí s reklamacemi.