reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jel s vámi někdy tramvaják špatně...?

Pavel Boček (4169)|12.11.2007 23:18
Tudle sem v Brně jel třináctkou a řikám si kua, dyť von jede blbě. Jak si začali lidi hromadně stěžovat, tak zastavil a picnul se do hlavy. Pak z něj vypadla omluva že jezdil celej den na dvanáctce, vzal to přes Zvonařku, Maliňák a zpátky. Zasmál sem se nad tím, zrovna nedávno sem četl v novinách o dispečinku a právě psali, že sem tam nějakej nováček jede blbě...ale toto starej chlap :D

Stalo se vám někdy něco podobného...?
Napiště případně město a linku :)
Styryx (351)|13.11.2007 14:57
Jo to já jednou v tramvaji zažil i couvání :) ... taky se splet ale zjistil to hned za výhybkou a odcouval asi 20m zpátky :D
Smeli (2302)|13.11.2007 15:50
[QUOTE=Styryx;62622]Jo to já jednou v tramvaji zažil i couvání :) ... taky se splet ale zjistil to hned za výhybkou a odcouval asi 20m zpátky :D[/QUOTE]

To se mi stalo v Ostravě s trojkou, když ještě jezdila tak, že za Tylovou odbočovala na Palkovského tak si jednou zapoměl šofér přehodit výhybku, střihl to rovně načež se zasekl, kousek couvl a blokla ho dvanáctka, které měla jet právě rovně :runaway Takže sme si to zkrátili :)
ICEBOSS (3435)|14.11.2007 10:25
ze je to starej chlap neznamena, ze to nemuze byt novacek :)
Jackal1 (218)|14.11.2007 10:40
V mém městě tramvaje nemáme, ale v Brně jsem si cestu užíval, mám tam sestřenky a občas se vidíme. :) Jestli jel dobře, nebo špatně nevím. Po pár jízdách se nedá hodnotit. :)
Wlcek (379)|14.11.2007 12:31
Lol, co je tohel za anketu??? Za chvili se tu objevy ankety typu "Prodali vám někdy stary rohliky" nebo "Má váš pes ocas kratši nebo delší"?? :D

V Olomouci neni zrovna rozsáhlá tramvajová síť, takže se šofeři ani splest nemohly:)
...No...Name... (586)|14.11.2007 18:16
Tak tady ve Vodňanech ani nikde poblíž tramvaje nejezdí,takže nemůžu soudit.Jediný co můžu posoudit je brždění strojvedoucích...Ale na to se tu nikdo neptá...Takže tak no...
Pavel Boček (4169)|14.11.2007 18:56
[QUOTE=ICEBOSS;62883]ze je to starej chlap neznamena, ze to nemuze byt novacek :)[/QUOTE]

Hehe tjn ale podle toho co vykládal tam asi není tejden ;)