reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Lg L226wtq-pf

Intri (3490)|4.12.2007 22:23
To bych ten panel spíš reklamoval, než se jej snažil opravit. Protože ti nic nezaručí, že se nerozhodí znovu. A každopádně jestli tam docházelo k takovým barevným inverzím, přechodům nebo cokoliv to je, není to vlastnost panelu, ale chyba.
speedsnail (4876)|4.12.2007 22:25
Kdyby sis ten thread aspon precetl nez zacnes mudrovat, tak by ses dozvedel, ze existuje revize toho monitoru se zpackanym firmware kterej dela neskutecny duchy. A holomek ma takovej kousek doma. Tak proto tu ty tvoje duchy co uz davno neexistujou resime..
// to intri samozrejme
// to Holomek : Duchove sice zmizeli ale nenastala treba zmena v barevnem podani nebo nejake jine zmeny k horsimu v jinych parametrech?
Intri (3490)|4.12.2007 22:39
Máš pravdu, ten thread jsem nečetl celý, opravdu neprocházím všechny příspěvky, které kdo kdy napíše, to bych asi celé dny nedělal nic jiného, než pročítal diskuze jiných lidí na SHW. Jde ale o to, že pokud jde o zpackanou revizi, je to s nejvyšší pravděpodobností důvod k reklamaci ( nehledě na to, že o té revizi nemusí ani prodejce vědět, takže by ten panel mohl klidně vzít bez debat ). Pokud se to povedlo vyřešit, jedině dobře, ale osobně bych se firmwarem u LCD fakt nezabýval, protože z toho může vzejít víc špatného než dobrého.
speedsnail (4876)|4.12.2007 22:42
Reklamace byla jedna z prvnich rad co se tu vyskytla. Holomek to ale nekomentoval a vrhl se na opravu, tak je mozne ze je obchod daleko, nebo to ma bez zaruky.
OT/
"to bych asi celé dny nedělal nic jiného" Ja chapu ze nemuzes sledovat vsechno ale tak priste zvaz jestli ma smysl abys do takove diskuze prispival. Vypada docela blbe komentar "duchove neexistujou" kdyz o stranku driv sme je mohli videt na vlastni oci.
mech13 (5526)|4.12.2007 22:46
s firmawarem se ale ic nedelalo, jen se proste zmacklo par tlacitek a bylo opraveno, stacilo si to precist o par postu zpet
Intri (3490)|4.12.2007 22:57
No, jestli jsem to pochopil dobře, použil LG software z jiného modelu monitoru, což se negativně projevilo na ovládání. Takže stačilo změnit identifikaci panelu a bylo. Nicméně přestože to Holomek zvládl sám, neměla to být jeho práce. Souhlasím s vámi, měl jsem si to přečíst, prostě jsem jen reagoval na to, co tu bylo řečeno, svým názorem, o kterém si ani teď, po zpětném přečtení, nemyslím, že by byl chybný.
S4d4mX (26)|5.12.2007 19:10
Zdar Zdarvim dneska jsem si koupil tento SVELY LCD!muzu jenom doporucit nejlepsi okbraz uplne parada zadni duchove zadne fleky vse jak ma BYT!fakt muzu jenom DOPORUCIT!
speedsnail (4876)|5.12.2007 19:28
To sem rad ze to dobre dopadlo. Takovej sladkej Happyend.
//a nechytni z toho infarkt :)
S4d4mX (26)|5.12.2007 19:30
[QUOTE=speedsnail;68904]To sem rad ze to dobre dopadlo. Takovej sladkej Happyend.
//a nechytni z toho infarkt :)[/QUOTE]

Mozna chytnu protoze v tom uplne plavu prechod 17CRT na 22 LCD je fakt razantni zmena!:)rozhodne k lepsimu myslim ze je to nej kup co sem kdy koupil:)
Intri (3490)|5.12.2007 20:11
Však až si zase budeš kupovat nový monitor budeš nadšený, jak skvělá věc to je.;-)
Polsonside (15)|15.12.2007 19:27
Tak ho mám taky pár dní v té černé a chci tu poděkovat na ten odkaz s tou opravou obrazu pač jsem měl ten samý problém a je vyřešeno,jsem s ním velmi spokojen,jen škoda že nelze regulovat na výšku.Jinak se tu chci zeptat majitelů tohoto panelu jaké mají odzkoušené nastavení pro co nejlepší zobrazení AVI(700MB)a úplně nejlépe pokud používáte FFDShow tak jaké nastavení se vám osvědčilo,rád se taky podělím o to své,díky.
s.skull (198)|15.12.2007 23:25
já osobně jsem teď tentýž monitor nastavoval pro bráchu - na pomoc jsem si alespoň orientačně vzal test z http://www.lagom.nl/lcd-test/ - pomocí něhož jsem nastavoval tak, abych se co nejvíce přiblížil ideálu - a pak podle citu - případně pokud je to na film, který je sledováno z větší dálky tak použít jednu z přednastavených možností f-engine (je potřeba donastavit)...
misiacikxxy (29)|16.12.2007 22:37
Memohol By Niekto Kto Ho Ma Uz Doma Pofotit Nejake Fotky Popripade Video Spravit Ako Vyzera Z Predu Zo Stran A Podobne Popripade Ked Je Zapnuty.bol By Som Vdacny.lebo Stale Riesim Dilemu Aky Monitor Kupit.
Polsonside (15)|17.12.2007 10:54
jediné co mě ted na něm asi štve je to nerovnoměrné podsvícení spodní a vrchní hrany při tmavém pozadí ale to je asi hold bolest všech větších uhlopříček.
e-MP (30)|26.1.2008 19:24
Zdravim

Tak aj ja uz mam toto LCDcko. Moj je vyrobeny v dec.2007. Ten vas bol kedy?
Firmware mam 1.3 a vy? Zistit sa da cez programcek co bol na cd forteManager...Support>Asset ID>EDID revision

Prosim napiste ako ho mate nastaveny pretoze ja ho mam dost svetly. Poutil som aj nastavenia z recenzie+ten profil, ale je to to iste :(
Dozvedel som sa, ze tam mam nastavene nejako Display Gamma na 2.20. Tak to asi preto mam tak zosvetleny obraz, ktory sa neda znizit.