Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

IE7

Daran (76)|3.12.2007 05:58
Zdravím. Tak sem nainstaloval Vista Ultimate 32bit. Všechno je hezký a jede, ale mám problém asi s nastavením exploreru. Stránky se načítají strašně dlouho oprocti dřívějším XP+zatím jsem nepřišel nato jak nastavit zapamatvání přihlašovacího jména a hesla-pokaždé to musím vypisovat znova. Neporadil by mi někdo jak nastavit IE7 aby se urychlilo načítání (zobrazování) stránek a to uložení hesla a jména. Připojení to není-pod XP vše klapalo.

Děkuji za rady.
pas!k (3765)|3.12.2007 06:54
Ten dotaz si klidne mohl polozit tady.
mech13 (5526)|3.12.2007 11:31
s rychlosti teda problem nemam, ani na XP ani jak jsem jel na vistach

na hesla vyzkousej IE7Pro: http://www.ie7pro.com/ - formulare -> ulozit formular (auto vyplnovat)
johny__g (6387)|3.12.2007 11:37
A co sestava? Třeba je to pomalé, protože počítač je na Visty slabý. Hlavně kolik máš paměti. Vypni si též různá vizuální "vylepšení", může to systém zpomalovat.
tgfh (2985)|3.12.2007 14:07
A nemáš lepší si nainstalovat FireFox? Vyzkoušej ho, jestli ti náhodou nepojede internet rychleji
MSJ (25)|3.12.2007 14:28
Taky mi jel oproti IE6 pomalejš pak sem vypnul filtr utoku a bylo to v pohodě. Ovšem je třeba si dávat pozor na stránky tvojí banky jestli opravdu patří jí :D
- tohle zaškrtni: Internet Explorer/Nástroje/Možnosti internetu/Upřesnit/Zabezpečení/Vypnout filtr utoku typu Phishing