reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

špatně vypalené dvd

ghans-peter (8)|4.12.2007 10:33
Zdravím,je možné podle nějakého pragramu jako je třeba nero stáhnout data z media do počítače?I za předpokladu že windows není schopný přečíst data z optického media?Mám problém.Mám dvd ale je pravděpodobně přepaléné či co.Data se zdají že na něm jsou,tedy měli by tam být ale stopa není funkční či co.Pár programů jsem zkusil,ale bu%d to píše že není v mechanice medium a nebo data nestáhne protože není možne vidět ty data.Ale jsou tam.Jeden program ukazal že dvd není prazdně že je tam cca 4.38GB
johny__g (6387)|4.12.2007 10:44
Když mrkneš na médium, opravdu tam je něco vypálené? Myslím podívat se přímo okem, vypálená část má trochu jiný odstín. Je totiž možné že je vypálená jen ta tabulka se seznamem dat (nevím jak se to jmenuje), ale fyzicky na médiu nic není.
husky14 (4214)|4.12.2007 10:48
Co je to za data?

Jestli to DVD neni schopna mechanika precist, pak mas pravdepodobne smulu. Zkusil bych to jeste u nekoho v jiny mechanice....
ghans-peter (8)|4.12.2007 11:42
No v podstatě mě to zajímá jestli je možné ty data získat zpátky.V dohledné době nemám kde ty data získat protože to dvd jsem nevypaloval já.Ale předtím jsou podobný problém řešil ale sice cd to jsem mohl vidět a i data jsem stáhnul ale ted konkrétní problém isobuster nevyřešil:jo zkoušel jsem i jiné dema ale nešlo to.Jeden program hlásil že je tam kapacita cca 4 Gb ale v ostním případě že mechanika je prazdná.No wondows ukazeuje že je dvd je prázné 0 b.Jako v neru jsem testoval pomocí tohodle dvd rychlost a další blbosti a mechanika se sním točila.Popisek byl Blank DVD.Značka Verbatim.Jím že struktura vypaleného je jiná ale i přesto se na něj podívám.Pokud vím z minula jsem měl zmršené cd rw to se taky nechtělo načíst a nebo nešlo zkopírovat soubory do počítače ale podle jednoho programu jsem do do něho odosta.Sice data poškozená ale s tím se dá něco udělat.Musí se zmněit velikost načítaních souboru musí to být menší velikost jak 1MB.Jako programy na to by měli být aaale vědek který a jak na to.Povím vám to takhle na mojí mechanice se alespon oběví pdůvodce a co mám s dvd udělat ale ne podle mě lepší mechanice než mám já se neoběví nic jenom kalasika chybové hlášení že disk není přístupný a velikos 0 b
husky14 (4214)|4.12.2007 12:32
Uff chlape po tobe to cist....

Jestli sem to dobre pochopil, tak ten disk vypaloval nekdo jiny a je klidne mozny, ze jeho vypalovacka to precte bez problemu.... takze bych zacal u autora disku ;)
ghans-peter (8)|5.12.2007 10:11
No sehnat ho nen9 snadn0,ale podle mě přehnal kapacitu dvd velikost 4488 je hodne natož bezkompilace,kteá je potřebná pro samotný proces vypalování,pokud je nižší lead out je možná dát větší objev madt.No na jiné mechanice se to bude chovat stejně.Snažím se to popsat.Jako trošku jsem laboroval a podařilo se mi zviditelnit ty data.Ale ukazuje že v souboru iso je přítomno 5000 souborů bin.Ale tohle dvdičko je popračování prvího.To první medium je fuknční ale nemůžu ho rozbalit,protože původní soubor byl rozdělen pomocí rarem.Ale ty data z poškozeného dvd neobsahuji pochopitelně dat pro extrahování těch dvd.No bud ty data získat z toho nepoškozeného dvd aby bylo možné ty data sloučit v jeden celek.