Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Samsung 970P a spatny kloub.

pas!k (3765)|5.12.2007 11:55
Zdravim potrebovalbych trosku poradit jak postupovat v tomto pripade..
Na cybexu jsem kdysi koupil dva panely 970P ne najednou ale pomerne v kratke dobe posobe .. u obou panelu se brzy zacala projevovat zavada na kloubu .. dnes je kloub jiz temer nepouzitelny .. musim ho podkladat nedrzi pozici .. Zacal jsem patrat po netu a zjistil ze tento problem ma vice lidi ..a ohlasy jsou takove ze reklamace a vymena kloubu je jen docasne reseni .. takze zrejme vyrobni vada..
Oba panely jsou jeste v zaruce .. a pokud mozno rad bych to uhral na vymenu panelu za jiny typ myslite ze mam sanci?
johny__g (6387)|5.12.2007 12:59
Asi to záleží na dohodě - nárok na výměnu by jsi měl jen po třetí reklamaci stejné závady, ale stejně by šlo o výměnu za shodný výrobek (pokud by ho měli). A prokázat že jde o konstrukční vadu - na to bys musel mít nějaký papír, takhle je to jen tvrzení proti tvrzení. Ovšem já bych je reklamoval, horší to asi být nemůže. Ideálně kdyby to nestihli do 30 dnů a pak bys mohl chtít peníze.
pas!k (3765)|5.12.2007 13:04
Po nekolika mailech s product manazerem jsme se domluvili ze jeden kus vyreklamujem a pokud se zavada projevi znovu obe lcd vymeni za jiny typ .. s tim ze to bud bude s priplatkem za lepsi kus nebo ze se z puvodni hodnoty odecte nejake to procento protoz eje to delsi dobu co jsem to tam kupoval .