Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: jake mate pripojeni k internetu?

Hlasujících
58. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • dial-up

1 1.72%
  • isdn

0 0%
  • dsl

13 22.41%
  • wifi

27 46.55%
  • satelit

0 0%
  • kabelovka

10 17.24%
  • jine, uvedu jake

7 12.07%
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 17

Téma: pripojeni k internetu

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

tusim ze jsem tu na takovou anketu jeste nenarazil: jake mate pripojeni k internetu? jake rychlosti? kolik platite? jake mate pingy? jste spokojeni?

ja donedavna mel WIFI - 1Mb linka pro cca 15 uzivatelu, nijak nekontrolovana - hruza, pomale nestabilni. nastesti u nas zavedli pred mesicem ADSL, tak uz mam internet expres extrem 512 a cekam, jak dobehne mesic za korunu, pak zvysuju na 2Mb. cena 1100,- stabilni, jede porad kolem 470Kb, spokojenost. ping na seznam cca 16ms (na private mame 2Mb, jede 1,8Mb, 1300,- spokojenost)
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Mam CDMA, rychlost je podle papiru nejakych 921kbps a stoji litr mesicne. Rychlost je ve skutecnosti naprosto tragicka, kdyz neco stahuju, tak to nejde pres 10Kb. O pingu radsi nemluvim, ale s tim jsem pri koupi pocital. S rychlosti az tak moc ne. Dokud na to nebyla masivni reklama a melo to jen par lidi, tak to bylo naprosto v poho...ale ted? Skoda mluvit. Bohuzel neni jina moznost pripojeni, takze vaham mezi tim nechat si to nebo to uplne zrusit a nemit doma net.

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Mám WiFi. download: 4500kbps, upload: 4500kbps
    platím 499Kč měsíčně včetně daně. Jsem poměrně spokojen ikdyž net občas spadne a pár hodin jenede....
    Ping na www.seznam.cz mám pod 20 ms.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

mam toho trosku vicero

WiFi 1024 kbit, neomezeny traffic, je nas na tom 5, latence v CS max 20 ms (stalo me to teda nejake usili nastavit priority na routeru a podobny vychytavky ), rychlost stahovani kolem 100 kB/s

potom kabelovka Karneval, 3 Mbit download / 300 kbit upload - neni problem dosahovat techto hodnot, stabilni, latence v CS cca stejne

ted v Nemecku si nechavam privest DSLko, tak poreferuji, jak to vypada tady skoda ze jsem akorat mimo pasmo 16Mbit

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Perfect
    Registrace
    May 2006

Mám už přes rok ADSL 1024/256 od Volnýho (Telenoru) bez FUPu za nějakých 715,- za měsíc. Mám to dohromady s kamošem z baráku, takže v podstatě za pusu. Teďka onehdá to pro nový zákazníky zvedali na 3 mega, tak se snad časem dostane i na nás . Jinak celkem spokojenost.

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Momentálně mám neomezenou WIFI 128kb/s přes den a 2048 kb/s přes noc (cca od půlnoci do brzkého rána). Cena je 500Kč měsíčně.

V minulosti jsem vystřídal dial-up od zlodějů, GPRS od zlodějů č.2.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Jsem spokojeným a jedním z prvních (3.) uživatelů sítě www.amigonet.cz, jedou na 5GHz WiFině, jede to dobře. Mám 2Mbit a platím 599Kč, jede to stále na 100%, pokud stahuju větší souboury (300MB a více), tak se rychlost sníží na cca 60 - 80%, mají šikovně nastavené QoS, nikdy jsem ještě neměl rychlost pod 1Mbit. )

Topologie sítě ke mě:

DŘÍVE:
    NIX -> Hotelák (optika) -> náš barák (3,5GHz, licencovný pásmo) - super, sice pingy horší, cca 40 - 50ms, ale žádný výpadky, prostě licencované pásmo, jinak Hotelák je od našeho baráku asi 800m, nemohl jsem si to vynachválit.

NYNÍ:
    NIX -> Hotelák (optika) -> panelák cca 1km od nás (5GHz WiFi) -> náš barák (5GHz WiFi) - je to celkem dobré, pingy kolem 15 - 20ms, občas malé krátké výpadky (cca pár minut), jinak v pohodě.

Za danou cenu není lepší volba.

//: Jinak dříve jsem mýval dial-up, potom neomezený dial-up mimo špičku (fungovalo to jen pár měsíců), pak GPRS asi 3/4 roku, horší jak dial-up, ale zase neomezený, potom ADSL...

Čestný člen
    Registrace
    May 2006

U nás je už asi dva roky menší Wi-Fi síť, já jsem si ten net pořídil před rokem, stále platím 300/měsíčně, ze začátku to běhalo 512, pak bylo období kdy to spíš nejelo než jelo..hrůza, jenže situace se umoudřila a pěknou dobu mě internet běhá na 2-3Mbitech, PING na seznam momentálně 25ms. Jinak konektivita je od Freebone, od té doby co se přešlo na tohoto poskytovatele to tak běhá.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Honny
    Registrace
    May 2006

kdysi: dialup
    teď: wifi > wifi > optika
    prej 512/256

Občasný diskutér Avatar uživatele Kerry
    Registrace
    May 2006

Já mám tady Wi-Fi a rychlost se pohybuje okolo 4 Mb/s a platim (respektive rodiče) 350 Kč/měsíc takže jsem spokojený

Občasný diskutér Avatar uživatele Renus
    Registrace
    May 2006

Wifi 900/320.....jak kdy,pingy....jak kdy za 475,-
    zhledem k tomu,že pařím aktivně Battla,tak mě to celkem sere,čekám na pokles cen ADSL,snad O2 zahýbe trhem

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

DSL, u/d 512/512 kbps, stabilní
    ping otřesný (na gamezone ~90 ms)
    platím 476,-Kč s DPH, ale ve městě se na podzim konečně chystá výstavba rok slibované optické sítě a jestli můj poskytovatel internetového připojení- firma DOMANET nezavede konkurence schopnou nabídku a nezvedne u mého připojení rychlost na 4Mbity (ping už s optikou řešit snad nebudu), tak přesedlám k 802.

Občasný diskutér Avatar uživatele Renus
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Architect
    DSL, u/d 512/512 kbps, stabilní
    ping otřesný (na gamezone ~90 ms)
    platím 476,-Kč s DPH, ale ve městě se na podzim konečně chystá výstavba rok slibované optické sítě a jestli můj poskytovatel internetového připojení- firma DOMANET nezavede konkurence schopnou nabídku a nezvedne u mého připojení rychlost na 4Mbity (ping už s optikou řešit snad nebudu), tak přesedlám k 802.
    k 802 jedině na optiku,jejich wifi užívám a je to jen pro silné povahy

Občasný diskutér Avatar uživatele Abel
    Registrace
    May 2006

vzhledem k tomu, ze bydlim v malem meste na jihu moravy, tak si nemuzu moc vybirat. tudiz mistni wifi sit, 512ka za 400kc mesicne a o stabilite psat nebudu, to by musel byt prispevek smazan

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Abel
    vzhledem k tomu, ze bydlim v malem meste na jihu moravy, tak si nemuzu moc vybirat. tudiz mistni wifi sit, 512ka za 400kc mesicne a o stabilite psat nebudu, to by musel byt prispevek smazan

Jsem na tom stejně, akorát platím za 512/512 300 na měsíc, pingy jsou ok, ale výpadky že bych providerovi při nejmenším ublížil. Teď se u nás zavádí "mikrovlnka" tak uvidím, snad bych za rok přešel (prý min 512, v noci až 4mega za 300 měsíčně)

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. pripojeni pc a ps3 k internetu
    Od JEDImfp v sekci Sítě
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 01-04-2012, 13:01
  2. pripojeni k internetu
    Od wolf007 v sekci Sítě
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 05-04-2010, 13:06
  3. Připojení k internetu