Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 33

Téma: Jaká sluchátka "špunty" k mp3 přehrávači?

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Zdravím, jelikož se v tomhle moc neorientuju, tak se ptám, co byste mně doporučili za sluchátka k mp3 přehrávači? Nemá to být pro mě, je to pod stromeček. Není potřeba aby byly špičkové, stačí něco solidního co bude slušně hrát. Co říkáte na toto?

http://www.softcom.cz/produkt/slucha...tovni/?flist=1

Firmu Koss mám v podvědomí jako dobrého výrobce, tak snad by mohly být dobré?
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Jo nejsou špatné. Jednou jsem si je zkoušel v obchodě a stálo za prd, ale pak jsem je zkoušel u jednoho kamaráda a zjistil jsem, že jsem si je v obchodě asi špatně nasadil.

• jdou spíš k basovýmu podání, (IMHO) výšky žádný zázrak (o trochu horší v porovnání s mými Panasonicy (cca 750 Kč s DPH))
    • jsou velký (žádný malinký pecičky), koukají z ucha
    • jsou "molitanové", materiál se přizpůsobý a vytvaruje se podle ucha
    • snadno špiní se od ušního mazu a po chvíli použivání vypadají docela odpudivě :-) (což ale všechny špunty...)
    • poměr cena/výkon/záruka je víc než super

Jinak více jsme řešili třeba zde http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=3065

osobně bych je asi nebral. Cenově jsou to fajn sluchátka. Mé osobě vadí jejich velikost a basovější podání (poslouchám rock/metal/ska + všechno ostatní ) a basů radši dosáhnu ekvalizérem spíš než abych to poslouchal stále "přebasovaný". Ale jinak je nemůžu než doporučit pro lidi co poslouchají třeba hip hop, disco nebo jim nevadí trochu víc dunící hlava. Třeba ten kámoš si je nemůže vynachválit...

Takže ano, jsou to solidní sluchátka co budou slušně hrát a vůbec bych se nebál, je někomu dát pod stromeček .

EDIT: Respektive v dané cenové kategorii asi nic lepšího není .

Obyvatel SHW Avatar uživatele ...No...Name...
    Registrace
    Aug 2007

Tak do těch Plugů bych určitě nešel...Sám jsem je pár dní měl,viz. můj inzerát tady...

Už od prvního nasazení mě z nich docela bolela celá hlava.Jednak proto že ten molitan je docela velký a tlačí v uchu.A taky proto že při nasazování sem se párkrát škrábnul do ucha tou trubičkou která je v tom molitanu...Takže sem neváhal a už sem se jich chtěl co nejrychlejc zbavit.Kupoval si je se mnou i kámoš.Ten z nich byl unešenej...Až včera...včera mi přišel odkaz na diskuzi u CZC k těmto sluchátkum.Ten příspěvek byl od toho kámoše...a tady je ten příspěvek:
    Citace Původně odesláno od Dejf
    Mam tyto sluchatka neco okolo pul roku ,a celkem me zklamali. Ze zacatku Zmi nevadilo ze se spatne nasazuji ,ovsem ted uz zacinam uvazovat o koupi jinych ,protoze kdyz se vas nekdo na neco zepta tak je vyndate behem pul vteriny ,ale zpetne nasazeni trva zase pul minuty. Jeste k tomu se mi tycinka ,ktera drzi ten molitan praskla a po chvili mi vypadne sluchatko a molitan zustane v uchu ,jeste je problem s cistenim tycinky,protoze se casto zanesou sajrajtem z usi a musi se vycistit. Kdo uvazuje o koupi musi pocitat s tim ze si je nemuze brat nekam do spolecnosti ,protoze nandavani je to problematicke. Jeste k tomu se prvni molitany zacinaji rozpadat ,takze si tam musim davat dalsi. Po delsi dobe nedoporucuji koupi.
    Pokud tě ani tohle neodradilo,tak stačí říct a myslim že za 2 stovky jsou tvoje...

Pokud nechceš nic hrahýno,tak bych zkusil Creative Earphones EP-630...o těch sem slyšel chválu - cena/kvalita.
    Ovšem pokud by si tomu člověku chtěl udělat opravdu radost,tak potom jedině Sennheiser CX 400,sám je taky chci kupovat,ale pro sebe...

Jak už řek P@pi,v téhle cenově relaci jsou Plugy THE BEST...ale jen do té doby,než zjistíte ty nevýhody s nasazováním...

//teď sem kliknul na ten odkaz,a koukám že P@pi byl taky pro Creative...takže ještě přidávám odkaz na Earphones EP-635
    Naposledy upraveno uživatelem ...No...Name...: 16-12-2007 v 12:42

Starousedlík SHW Avatar uživatele Klingacikx
    Registrace
    May 2007

Citace Původně odesláno od ...No...Name... Zobrazit příspěvek
    Sám ich mám doma a hrajú veľmi pekne a dobre sedia v ušiach ak ich kúpiš neurobíš chybu...

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Tak díky všem (komu sem mohl K+), koupím ty EP-630, u 635 se mi nelíbí jen 60 cm kabel. Sice cena v softcomu je o kilo víc než v CZC (divné, většinou je to naopak) ale to už mě nezabije. Hlavně že budou do 2 dnů doma.

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Sice už je rozhodnuto ale nemohu si nechat pro sebe dojmy z Genius HP-02 live http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=37652
    Za pár korun jsou to nejlépe vypadající, pěkně zabalené a vzhledem k ceně naprosto skvěle hrající sluchátka. Jako dárek sem jich rozdal několik, mají v balení 3 různé nástavce takže sednou opravdu každému, hezký obal se semišovým pytlíkem, a zvukově každého mile překvapili. V diskuzi na CZC je spousta lidí řadí zvukově právě nad výše zminované KOSSy. Já je mám asi rok, a když jsem po pul roce ztratil jeden nástavec tak sem neváhal a hned si je objednal znovu.

Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od speedsnail Zobrazit příspěvek
    ...Genius HP-02 live...
    Tak to koukám...Já tyhle sluchátka skoro obcházel obloukem,protože s firmou Genius nemam moc dobrý zkušenosti.Ale teď když sem si přečet diskuzi,tak jen koukám...teda vlastně čumim.To vypadá jako jeden z mála výrobků od tété značky,na který si skoro nikdo nestěžuje...

Měl si možnost slyšet i EP-630?Abys moh popsat jaký rozdíly tam jsou.Protože ten kámík si chce,tak jako námi přemluvený johny__g,taky kupovat EP-630.Tak aby nakonec ta sluchátka Genius HP-02 nevyšla líp...

//EDIT- Jen jsem opravil chyby u skoňování slova Genius,další chyby opravovat zatim nebudu...speciálně pro P@piho...//
    Naposledy upraveno uživatelem ...No...Name...: 16-12-2007 v 17:38

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Bohuzel EP-630 sem nemel moznost vyzkouset. A v diskuzi na czc to taky nikdo nesrovnává, v tomhle neporadim.
    Muzu pridat jeste nejake zkusensosti s HP-02. Kablik ma 150cm a konci dost malym Jackem kterej se tim padem skoro nelame v kapse. Jako kazde pecky maj i tyhle vyraznejsi basy ale rozhodne nejsou prebasovany jako kossy. Ja mam radsi cisty zvuk (myslim tim bez eqalizeru a pod) a jsem spokojen.
    // Myslim ze ani jedny sluchatka nebudou krok vedle, ale cena/vykon je urcite na strane geniusu.

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

OT: To ...No...Name...: Genius je pravděpodobně z anglického slova Genius a to je jednotné číslo/přídavné jméno, nikoliv množné viz.: http://slovnik.seznam.cz/?q=genius&lang=en_cz. Jen taková drobnost, abys byl lépe informovaný . Více o tom slově např. tady: http://www.thefreedictionary.com/genius

Registrace
    May 2007

Mne sa tie genius slúchatká zdajú byť moc "veľké" a vyzerá skoro ako by si mal v uchu zosilňovač zvuku. Teraz k tomu zvuku nemajú tak čisté basy ako EP-630 hlavne to som postrehol za tých 10s čo som ich mal v ušiach

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeli
    Registrace
    Sep 2006

Par mych postrehu k tem Kossum:
    hrajou dobre, vypadaj dobre, jsou zbytecne velky, maji moc dlouhy kabel, mohly mit asymetricky deleny kabel za krk, kdyz sou v usich tak uplne izoluji od okoli, nasazovani i vyndavani bez problemu, v mrazu je ten molitan tuzsi, trubicka nevadi ani neskrabe, pri alespon obcasnem vycisteni usi se nezaspini, v baleni jsou dva pary molitanu...

Registrace
    May 2007

Citace Původně odesláno od Zeli Zobrazit příspěvek
    ...kdyz sou v usich tak uplne izoluji od okoli...
    To je na tom najlepšie nepočuješ iné zvuky a hudbu si užiješ aj na min hlase čiže úspora energie

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeli
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od Klingacikx Zobrazit příspěvek
    To je na tom najlepšie nepočuješ iné zvuky a hudbu si užiješ aj na min hlase čiže úspora energie
    ...to je urcite klad, ale zas neuslysis ani prijizdejici nakladak a kdyz na tebe nekdo mluvi musis spunty vzdy vyndat.

Registrace
    May 2007

...to je urcite klad, ale zas neuslysis ani prijizdejici nakladak a kdyz na tebe nekdo mluvi musis spunty vzdy vyndat.
    Radšej si ich vyberiem ako počúvať hudbu z MP3 na nejakých škriekačkách.

Registrace
    Aug 2007

hrajou dobre, vypadaj dobre, jsou zbytecne velky, maji moc dlouhy kabel, mohly mit asymetricky deleny kabel za krk, kdyz sou v usich tak uplne izoluji od okoli, nasazovani i vyndavani bez problemu, v mrazu je ten molitan tuzsi, trubicka nevadi ani neskrabe, pri alespon obcasnem vycisteni usi se nezaspini, v baleni jsou dva pary molitanu...
    Souhlasim:hrajou dobre, vypadaj dobre, jsou zbytecne velky, maji moc dlouhy kabel, mohly mit asymetricky deleny kabel za krk, kdyz sou v usich tak uplne izoluji od okoli, v baleni jsou dva pary molitanu...

Nesouhlasim: nasazovani i vyndavani bez problemu-Jak sem už řekl,kámoš je má asi čtvrt roku a používá je každodenně.Takže to nasazování už má v ruce.Ale i tak mu to dá práci...Molitany už jede druhý a trubičku mi včera ukazoval,má jí zalepenou vteřiňákem...protože dole napraskla a kus se odštípl...

Že jsou to špatná sluchátka neříkám...Jsou dobrá,ale jen na hodně dlouhé cestování bez vyndavání...Muj názor...

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-09-2013, 15:18
  2. Jaká byla overclockerská akce "První FlanK3r party" 2011
    Od flanker v sekci Články čtenářů
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 16-06-2011, 11:48
  3. Sluchátka špunty
    Od koren3 v sekci Audio
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 11-10-2010, 21:26
  4. Windows XP: Zmena v registrech systemu XP pro funkce "Slozky" a "Prejmenovani"
    Od Subtech v sekci OS Windows
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-09-2010, 22:08
  5. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 29-08-2007, 22:09