Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: 8800 Gtx & Sli

Nováček Avatar uživatele space7
    Registrace
    Apr 2007

Zdravím..
    Chtěl bych poradit s takovým menším detailem. Mám v sestavě jednu 8800 GTX a chci si koupit druhou do SLI. Co mě však zajímá je , jestli můžu použít druhou kartu ve verzi OC. První karta je klasicke GTX od microstaru.. cenový rozdíl za OC verzi je minimální, takže bych byl rád kdyby mi někdo poradil zda mohu použít jako druhou kartu stejné GTX v OC verzi, anebo musím použít 2 identické karty..
    Díky za odpověď.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Klingacikx
    Registrace
    May 2007

Mali by mať rovnaký BIOS. A prečo chceš kupovať druhú 88GTX za cenu novej 88GTX si kúpiš dve 88GT s porovnateľným výkonom a polovičnou spotrebou

Registrace
    Apr 2007

o spotrebu nejde a o penize taky ne. kdyz koupim 2x 88GT , ktere se mimochodem neda ted moc dobre sehnat. nekde jsem snad dokonce cetl , ze sli verze 88gt se zatim jeste neprodavaji. navic nemam desku s PCIe2.0

a jestli by teda mely ty karty mit stejny bios.. prvni gtx jsem koupil v roce 2006 pred vanoci. nejsem si jisty jestli ted po roce budou mit identicky bios. minimalne verze biosu bude novejsi.

opravdu bych potreboval radu od nekoho kdo do toho trosku vidi.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od space7 Zobrazit příspěvek
    o spotrebu nejde a o penize taky ne. kdyz koupim 2x 88GT , ktere se mimochodem neda ted moc dobre sehnat. nekde jsem snad dokonce cetl , ze sli verze 88gt se zatim jeste neprodavaji. navic nemam desku s PCIe2.0

a jestli by teda mely ty karty mit stejny bios.. prvni gtx jsem koupil v roce 2006 pred vanoci. nejsem si jisty jestli ted po roce budou mit identicky bios. minimalne verze biosu bude novejsi.

opravdu bych potreboval radu od nekoho kdo do toho trosku vidi.
    idealni stav pro rozjeti sli jsou 2 karty ze stejne serie, vzhledem k tomu ze GTX se vsechny vyrabi stejne tak by nemel byt problem s rozjetim sli
    co se tyce pouziti OC edice tak to je ti vcelku na nic pac karty pojededou podle ty slabsi
    BTW: pro sli 2 GT netreba pcie 2 ani sli edici karty

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Jak psal už matyyy, výkonnější se přizpůsobí té pomalejší. Nicméně je můžeš obě přetaktovat na úroveň té OC nebo ještě dál.
    Naposledy upraveno uživatelem Pavel Boček: 22-12-2007 v 17:02

Registrace
    Apr 2007

parada .. myslel jsem si to ze to bude podobny jako s RAM.. takze ikdyby byla OC verze funkcni tak pojede stejne jako stara GTX ... diky za radu.

Podobná témata

1. GeForce: 8800 gts
    Od REMi v sekci Grafické karty
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 13-03-2010, 12:55
  2. Co s 8800 GTS ?
    Od Itachi v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 28-11-2009, 19:37
  3. Chlazení grafik: 8800 gt
    Od HolyMord v sekci Chlazení