Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): Dálkové ovládání,ovladač kamery.

Neregistrovaný (0)|24.1.2008 12:05
Jméno tazatele: Ing.Bartoš Ladislav

Znění dotazu:
1. V září 2007 jsem koupil počítačovou sestavu LYNX MS Student VP5 E2140 1, u níž není funkční dálkové ovládání TV tuneru (baterie vloženy jsou, čidlo zapojeno). Nemohu sehnat pomoc.

2. Nelze nainstalovat z CD ovladač pro digitální videokameru SONY DCR-HC17E asi proto, že jde o novější OS Vista Home Premium.Chtěl jsem to řešit pomocí OS Windows XP jeho doinstalováním do počítače prostřednictvím programu Virtual PC 2007, publikovaného v červnovém CHIPu 2007. Nepodařilo se, asi proto, že nebyl počátečním systém XP, ale Vista.

Děkuji předem za odpověď. S pozdravem ing. Bartoš.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
pas!k (3765)|24.1.2008 13:01
1. Je potreba napsat typ tv tuneru. O jaky tuner se jedna zjistite napriklad tak ze si stahnete nejakou diagnostickou utilitku .. dost jich najdete i zde v sekci download (napriklad everest)

2. Pletete jablka s hruskama instalaci virtual pc se vas problem s driverem nevyresi .. virtual pc slouzi k naprosto jinym vecem .. reseni je jedine najit funkcni ovladac pro visty ..

Zkuste tento je u nej napsano ze je pro vsechny verze win ..
slovdan (12)|24.1.2008 14:21
Já mám doma podobný (stejný??) PC a vše co nefungovalo jsem řešil přes BG Levi, které ho nějakým způsobem distribuuje a mají na jejich webu potřebné ovladače na všechno. A tedy i na TV kartu.Ale je pravda že se mi to povedlo až jsem odstranil Vistu a nainstaloval WXP. Bohužel.:-((