reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Fallout 3

Martin_kukis (53)|28.11.2008 14:32
Heh tak po 3týdnech hraní můžu říct že je to pro mě HRA ROKU :o))) respektive lepší jsem zatím letos nehrál ... jinak mě štvě že mi to tak po 2-3 hodinách občas spadne mám nejnovější ovladače na mojí G80 8800GTS 320MB :o(( a taky se mi to na vysoký detaily který mě to nastavilo kouše ale pohrál jsem si s tím a je to fajn ubral jsem nějáký ty světla a stíny a OK. a co se týká hratelnosti tak je to bomba už chodím po pustině a sbírám questy a vůbec překvapila mě ta rozlehlost ... akorát bych bral větší baťůžek :o))) abych víc vecí unes je mi líto tam nechávat tolik věcí který se dají zpeněžit ;o))) BTW už strašně dlouho hledám VALUT 112 :o(( zatím mě nikdo neřek kde že vlastně je ... :cry
jagged (193)|28.11.2008 15:35
[QUOTE=Martin_kukis;188378]... akorát bych bral větší baťůžek :o))) abych víc vecí unes je mi líto tam nechávat tolik věcí který se dají zpeněžit[/QUOTE]

od toho máš repair skill, abys z 10 pušek s hodnotou 10 udělal jednu s hodnotou 500 :cool: (čísla jsem si vymyslel) .. navíc zbohatnout je v téhle hře až nechutně jednoduché a farmení všeho možného nedává, vzhledem k brzkému konci, v téhle fázi hry (bez datadisků / modů) smysl :cry ... já za celou hru použil tak 100 nábojů... pak sjem totiž pořídli rock-it launcher a dohrál s ním celou hru :thumb .. není nad to ustřelovat enklavákům hlavy vidličkama...
dzandra (1368)|26.12.2008 21:29
No na mé mašine, což je v popisu, jen jsem ještě neporavil grafiku teď leadtek 260extreme a 4gb ram to jede v 1680x1050 na ultra a krásně bez seknutí, jeden problém ale mám. Nemám na to moc času, ale je to pecka :D
Sikil79 (429)|4.1.2010 10:47
Zdravím. Zrovna mám Fallouta 3 rozehraného a na staré 8800GT jede v High detailech naprosto v pohodě (60FPS), ale občas se mi ale stává, že se hra začne neuvěřitelně trhat a to spíš jen při pohledu do určité oblasti (i v podzemí) a za chvíli se to spraví, nebo to spravím Save -> Load. Setkali jste se s tím při hraní někdo? Hru mám opravenou patchem v1.6, protože v1.7 s českou verzí hry zatím nefunguje.
Sikil79 (429)|20.1.2010 16:54
[quote=Sikil79;334038]Zdravím. Zrovna mám Fallouta 3 rozehraného a na staré 8800GT jede v High detailech naprosto v pohodě (60FPS), ale občas se mi ale stává, že se hra začne neuvěřitelně trhat a to spíš jen při pohledu do určité oblasti (i v podzemí) a za chvíli se to spraví, nebo to spravím Save -> Load. Setkali jste se s tím při hraní někdo? Hru mám opravenou patchem v1.6, protože v1.7 s českou verzí hry zatím nefunguje.[/quote]

Tak s novou grafikou ASUS EAH5770 a flashnutým BIOSem se to zatím neprojevilo.:thumb