Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

8600GTS a shaders

Quentin19 (8)|4.2.2008 12:39
Odblokoval jsem shaders u 8600GS....pretaktoval celou kartu...Ted jse mi hlasi jako 8600GTS...Kdyz zapnu CPU-Z oznamuje mi to 16shaders procesoru...poku ale zapnu GPU Caps Viewer hlasi to 32shaders procesoru..Nevite jak to teda je??Odblokovaval jsem pres Riva Tuner
Jezevec (607)|4.2.2008 12:40
Předpokládám, že si projel testy před a po odemknutí a máš možnost porovnání. Pokud máš 2x shaderů jistě se to na výsledcích objeví:)
Quentin19 (8)|4.2.2008 13:33
Hmm takze je tam furt aktivovano jen 16 shaders....Delal jsem ale vschno podle navodu....kdyz v riva tuneru zaskrtnu ze chci odemknou dalsi shadery a potvrdim chce to po me restart...ok udelam restart a spustim riva tuner znova jenze u dalsich jednotek vidim ze jsou disabled,ale nejsou blokovany hardwarove....ehm prosim vas jak se dela screenshot na vistach??Abych vam to mohl ukazat podrobneji...dekuji
Jezevec (607)|4.2.2008 14:14
[QUOTE=Quentin19;87296]Hmm takze je tam furt aktivovano jen 16 shaders....Delal jsem ale vschno podle navodu....kdyz v riva tuneru zaskrtnu ze chci odemknou dalsi shadery a potvrdim chce to po me restart...ok udelam restart a spustim riva tuner znova jenze u dalsich jednotek vidim ze jsou disabled,ale nejsou blokovany hardwarove....ehm prosim vas jak se dela screenshot na vistach??Abych vam to mohl ukazat podrobneji...dekuji[/QUOTE]

Já používám Screenshot Wizard ( http://www.slunecnice.cz/sw/screenshot-wizard/ ), ale nevím co na to řekne Vista:)