Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Problem s vypinanim pc

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Pc se mi vypíná při spuštění her jako je Battlefield 2, nebo World of Warcraft. Četl sem tu něco o řešení konfliktů systémových zdrojů (IRQ, DMA, I/O) a docela by to odpovídalo. Počítač se totiž podle everestu nepřehřívá, ale při spuštění hry zčerná obrazovka pc podle zvuku beží, ale nereaguje ani myš ani klávesnice. Jediné co s pc můžu udělat je restart. Zkoušel sem už přeinstalování ovladačů grafické karty i přeinstalování directu(odinstalování bohužel nejde). Teď z5 k tomu řešení konfliktů systémových zdrojů (IRQ, DMA, I/O). Snažil sem se podle návodu přestavit v Biosu, ale v menu mi chybí volba PnP & PCI Configurations. Divne je, že kdyz spustim WoW s priponou -opengl tedy pres opengl tak se pc nezasekne hned, ale vetsinou to vydrzi nejakou tu dobu(10min-2hodky). Jinak grafická karta Geforce 6600 Gt ramka 512 MB System microsoft windows xp, service pack 2, procesor amd athlon 64 3000+ 2.01Ghz. Jestli někdo aspoň tušite čim by to mohlo být po připadě jak to zpravit. Tak pls napistě. Jestli mi tu jeste chybi nějake info tak napište pokusim se doplnit. Za každou radu budu vděčný.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Nefro
    Registrace
    Jan 2008

Napíš celú zostavu. A ak máš MB od firmy Gigabyte tak skús v biose Ctrl F1 a menu by sa ti malo rozšíriť.

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Jaký máš zdroj? Výkon/značka

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od hooky Zobrazit příspěvek
    Pc se mi vypíná při spuštění her jako je Battlefield 2, nebo World of Warcraft. Četl sem tu něco o řešení konfliktů systémových zdrojů (IRQ, DMA, I/O) a docela by to odpovídalo. Počítač se totiž podle everestu nepřehřívá, ale při spuštění hry zčerná obrazovka pc podle zvuku beží, ale nereaguje ani myš ani klávesnice. Jediné co s pc můžu udělat je restart. Zkoušel sem už přeinstalování ovladačů grafické karty i přeinstalování directu(odinstalování bohužel nejde). Teď z5 k tomu řešení konfliktů systémových zdrojů (IRQ, DMA, I/O). Snažil sem se podle návodu přestavit v Biosu, ale v menu mi chybí volba PnP & PCI Configurations. Divne je, že kdyz spustim WoW s priponou -opengl tedy pres opengl tak se pc nezasekne hned, ale vetsinou to vydrzi nejakou tu dobu(10min-2hodky). Jinak grafická karta Geforce 6600 Gt ramka 512 MB System microsoft windows xp, service pack 2, procesor amd athlon 64 3000+ 2.01Ghz. Jestli někdo aspoň tušite čim by to mohlo být po připadě jak to zpravit. Tak pls napistě. Jestli mi tu jeste chybi nějake info tak napište pokusim se doplnit. Za každou radu budu vděčný.
    problem bude bud v pretaktovani cpu nebo spatny droj nebo se ti prehrejva nejako komponenta jake mas teplotu cpu a gpu a jakej mas zdroj??znacka vykon stari...a mas taktovanej cpu???

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

DirectX odstraníš tím, že zlikviduješ ovladače chipsetu. Jinak co se týče přetaktování, pokud běží na sc 754 ten procesor, tak 2GHz je normální takt. U toho procesoru bych se i přikláněl k tomu přehřívání, ale okamžitě po zapnutí hry ee TO by udělalo tak po cca půl hodině hraní ( tenot procesor mi to v sc 754 dělal ) a navíc by se sám restartoval. Zkus memtest co ukáže. Jinak bych to viděl na reinstal

Podobná témata

1. Problém s vypínaním PC
    Od Mark_o v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 07-03-2012, 14:20
  2. Problem s vypinanim PC
    Od djkuk v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 01-11-2011, 19:31
  3. Problem s vypínaním PC
    Od ddaniel v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení