Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

LIAN LI PC-7 - pevnost MB plechu

ziminix (18)|15.2.2008 17:10
Zdravim,
chtel bych si zakoupit tuto skrin( [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] ) , ale co jsem procital recenze, takze vsude pisi, ze plech na MB neni dostatecne pevny. Jelikoz bych chtel na procesor umistit Thermalright Ultra-120 eXtreme, chtel bych se zeptat jestli nemate nekdo zkusenosti s touto skrini a tezsim chladicem, pripadne co si o tom myslite.

Klidne bych si koupil nejakou slusnou ocelovku, ale otoceny kos na disky a plastove lyziny ve mne nevzbuzuji duveru, jsem spis pro klasicke, osvedcene reseni.

Diky za nazory.
ICEBOSS (3435)|15.2.2008 17:54
Plastove lyziny a otoceny kos neni problem. Problem je L/CX/LBX v kombinaci se diskama Samsung z toho plynoucich vibraci. :)

PC-7 jsem bohuzel nikdy nemel :(
tequilla (1015)|15.2.2008 20:56
Dnes mi přišla PC-A09B a před chvílí jsem dokončil swap počítače. Podle všeho je tato skřín spolu s PC-A09B a pár dalšíma postavená na stejném základě. Tudíž budou mít mnoho společného. Mohu potvrdit, že tray pod základní deskou pevný mnoho není (tenký hliníkový plech prostě pevný být ani nemůže). Nechápu proč není vyztužen křížem nebo proč není použit plech silnější. Myslím, že Thermalright Ultra-120 eXtreme bych si netroufnul v této situaci instalovat bez předchozí úpravy a vyztužení (ala home made).
ziminix (18)|15.2.2008 21:33
Diky za odpoved. Tva odpoved me sice nepotesila, ale dost mi pomohla.
Akorat me to stve, protoze do skrine nemuzu zas tolik vrazit, a LIAN LI co se vnitrniho usporadani a provedeni mi vyhovujou nejvic. No nic, holt se budu muset smirit s otocenyma diskama a plastovejma lyzinama.
ICEBOSS (3435)|16.2.2008 17:09
v tom pripade bych koupil zatezkavaci hmotu od AKASY na bocnice :)