Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ozaki Hm010

kisa (7)|17.2.2008 14:18
Ahojte lidi,

Máte někdo doma sestavu Ozaki HM010 je to 5.1?
Pořídil jsem ji ze zastavošky a jsem celkem spokojenej,ale proč píšu.Na wooferu je display a na něm napsaný
jakoby přednastavený zvukové mody např.DVD,MUSIC,NORMAL,DTS,........Poradíte mi někdo prosím jak je aktivovat?Jsem z toho hotovej protože na subu a na dálce je jen pár tlačítek a ty to nepřepínaj.Fakt nevím,za každou radu budu víc než vděčnej.
DíKES a
Zdarec
trodas (1753)|17.2.2008 15:12
Je ocividne, ze Ozaki HM010 M1 ma 5 repracku + 1 subwoofer = 5.1 ;)

Prepinace na vstupu/subwooferu jsou od toho, aby jsi reprackam rekl, jaky vstupni signal maji ocekavat. Treba na mych je AC3, TV, TAPE a CD/VCD/DVD (2CH) - cize pokud z zvukovky vedu 3 stereo kabliky (zelena, cerna, oranzova) jako 5.1 vystup, tak musim logicky dat AC3 = 5.1 kanalu.

Mozna se to bude prepinat podle vstupu samo?

Tak ne. Vzadu je videt prepinac. Jenz ma nastaveni 5.1 (nahore), TV a pak jeste neco. Imput selector. Tak je to jasny, dej ho tak, jaky mas kabliky (asi 5.1, takze nahoru) a melo by byt vse ok. Nezamenuj kabliky, zelena je na stereo L,R vystup, cerna ju subwoofer a stred a oranz jsou satelity.

Good luck :p
kisa (7)|17.2.2008 18:03
Diky,ale myslím přepinání na display jak jsou ty funkce.Vstupy chápu.
trodas (1753)|17.2.2008 19:01
No tak to bude optimalizace nasaveni (pripadne nejake podezrele efekty, krere bych dal urychlene na normal) pro jednotlive druhu vstupnich signalu, ne?

Co rika navod?
...No...Name... (586)|17.2.2008 20:04
Podle mě by to mělo jít přepínat na ovladači...Tak můžeš případně ovladač vyfotit,návod ofotit a dát ho sem...Na něco pak třeba přijdem...
kisa (7)|18.2.2008 15:10
Předem Díky za snahu:-) Ale...
První problém je v tom,že návod nemám.Hledal jsem ho na netu jak šilenej,ale na i na stránkách Ozaki není,asi už jen proto,že už M1 nedělaji.A druhej problém je v tom,že dálkáč i tlačítka na bedně jsou tak jasný,že by to nepochopilo jen pár lidí (snad v nich nejsem:-)).
Na bedně je tlačítko MODE,ale tím přepnu jen samostatně zesilení jednotlivých repro,basy,středy,vejšky.


Potřeboval bych asi fakt někoho kdo tuto sestavičku někdo má doma nebo zkušenosti.A nebo teda návod.

Díky moc