Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy se Service Pack 1 pro Visty ?

Maximus12 (763)|20.2.2008 11:47
Na internetu jsem zachytil informace o problémech při stahování aktualizací, které budou následně potřebné pro nainstalování SP1.

Řada uživatelů si totiž stěžuje, že během konečné fáze instalace druhé aktualizace počítač nejdříve zatuhl, zatímco na obrazovce zářila zprava "Configuring Updates Step 3 of 3 - 0% Complete", následoval restart počítače. Někdy se pak ani nepodaří Windows znovu spustit, dokonce ani v nouzovém režimu.

Řešením je vytvořit si před instalací aktualizace bod obnovy a pak se k němu vrátit nabootováním Vista z instalačního DVD.

Microsoft radí načíst systém z instalačního disku a spustit opravu systému, na opravě problému zatím pracuje.

Mě osobně se to zatím nestalo, Visty mám puštěné občas - aktualizace sem tahal, zatím sem nezišťoval, zda už i ty zmíněné výše. Pokud by to byla pravda tak zas docela slušný výtvro mrvosoftu. Všechno chtěj mít co nejdřív a nedopilujou to.
Zoidik (1405)|20.2.2008 13:05
U MS se tomu ani nedivim. Takhle to budou pořád okdládat a nakonec se nedočkáme ani SP3 pro XPčka... jsem zvědav zda je pravda že zrychlí chod PC MS o tom prý ví a nic s tím nebude děla a nechá to tak, čemuž se docela divim.
Maximus12 (763)|20.2.2008 14:50
no nedivil bych se, kdyby se na to vykašlali, poslední dobou fakt je to děs není to Microsoft ale mrvsoft :-D
A s tim zrychlením no nevim , četl jsem o tom někde, ale co předvádí MS tak bych o tom pochyboval, že to bude. Hold já sem k MS dost skeptickej, i když k Vistam sem byl taky po uvedení a sice oprávněně, ale teď časem to zas neni tak zlé, ale měli hold počkat a vydat jak Visty tak i další doplňky jako SP až když to bude fakt OK a lidi s tim nebudou mít problémy. Pak se nedivim, že lidi radší zůstavaj u XPček. Nebejt hlavně notebooků Visty by dost lidí neznalo - myslim, těch běžnejch lidí.
Maximus12 (763)|21.2.2008 21:33
[QUOTE=Maximus12;92539]Na internetu jsem zachytil informace o problémech při stahování aktualizací, které budou následně potřebné pro nainstalování SP1.

Řada uživatelů si totiž stěžuje, že během konečné fáze instalace druhé aktualizace počítač nejdříve zatuhl, zatímco na obrazovce zářila zprava "Configuring Updates Step 3 of 3 - 0% Complete", následoval restart počítače. Někdy se pak ani nepodaří Windows znovu spustit, dokonce ani v nouzovém režimu.

Řešením je vytvořit si před instalací aktualizace bod obnovy a pak se k němu vrátit nabootováním Vista z instalačního DVD.

Microsoft radí načíst systém z instalačního disku a spustit opravu systému, na opravě problému zatím pracuje.

Mě osobně se to zatím nestalo, Visty mám puštěné občas - aktualizace sem tahal, zatím sem nezišťoval, zda už i ty zmíněné výše. Pokud by to byla pravda tak zas docela slušný výtvro mrvosoftu. Všechno chtěj mít co nejdřív a nedopilujou to.[/QUOTE]

Doplnění zdroje: pcworld
Intri (3490)|22.2.2008 01:05
Mě se to stalo taky při instalaci SP1 na 32b Vistu Ultimate. Takže z vlastní zkušenosti potvrzuju,ž e tento problém není kachna ani výmysl.