Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

VistaMizer

Rasty_CZE (49)|26.2.2008 19:14
Ma to nekdo? Stahnul jsem si tento VistaMizer 2.2.1.0.Po nainstalovani se to resetlo ale hodilo mi to tyto chyby viz foto.Tak se chci zeptat jestli to jeste nekomu dela nebo nejake jine zkusenosti.Popripadne jak tyto chyby resit.Vzhled se mi libi dost vic nez XP tak bych u toho rad zustal ale ty dve chyby po startu XP mi vadi :(
chyba 1.JPG chyba 2.JPG
bags (232)|28.2.2008 10:06
zkus to nainstalit jako admin systemu ne jako user, na starym PC u komrada to tak fungovalo :)

btw plocha - vsechny ty SW co mas na plose jao zastupce mas legalni jo ? :D

P.S. uz je na case si koupit originalni Visty a nepiplat se s nejakym VistaMizerem
billy_86 (160)|28.2.2008 18:31
tyhle programy akorát mršej systém..-osobní zkušenost
bags (232)|28.2.2008 20:54
tezka pravda

[quote=billy_86;95259]tyhle programy akorát mršej systém..-osobní zkušenost[/quote]
tgfh (2985)|28.2.2008 21:09
[quote=billy_86;95259]tyhle programy akorát mršej systém..-osobní zkušenost[/quote]
Ani nevíš co jsem si s tím o prázdninách 2006 užil za problémy. To byl týden zabitý jen reinstalací pěti kompů a kompletně formátování celých hadrů, protože když máš nelegal winy tak ti to začne bortit celý systém nejen tobě, je v tom nějaký systém na ověření pravosti, takový "dokonalý vir", antivir ho samozřejmě nepozná.

V tu dobu jsme měli "rodinnou pařbu" a asi měsíc předtím si to nainstaloval bratranec, mu to ale záhadně nic nedělalo, po připojení do sítě do bylo do pár min všude.

Za celý život to byl nejhorší týden, sranda totiž byla v tom, že jsi odpojil komp od sítě, naformátoval celý HDD, nainstaloval čistý win bez ničeho a bylo to tam furt, zase si to začlo i na čistém winu "hrát", formátovali jsme jak šašci furt dokola i 5x pokaždé jinak než to prostě nezmizelo
bags (232)|29.2.2008 08:35
:) proto jsem psal, ze je na case si koupit nove, originalni visty a nepiplat se s tim smejdem