Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

DELL XPS M1330 - má ho někdo?

hruskin (44)|27.2.2008 14:10
Po dlouhé době hledání nového notebooku se mi zalíbil DELL XPS M1330. Pokud ho objednám z usa, tak vyjde cca na 35k, což jde. Našel by se tu majitel tohoto stroje, který by se podělil o zkušenosti?

konkrétně od zajímá:
-- hlučnost při běžné práci (zda se ventilátor točí, případně jak moc je hlučný)
-- jak je to s čitelnosti displeje na denním světle - občas na něm svět pracovat venku, tak od to zajímá hlavně vzhledem k lesklému displeji.
-- jaká je přibližná výdrž při provozu na baterie (asi bych vzal 6 článkovou)
Salamander (6177)|27.2.2008 15:13
JJ, tak s hlučností je na tom tak průměrně, při běžné práci se větráček skoro netočí, při zátěži je ale docela poznat, jediná hlučná věc na něm je mechanika, která při vkládání i vyndávání média předvádí opravdu něco, co by nepřeslechl ani hluchý.
mám ho s led displayem a čitelností na denním světle je na tom na 1, je vážně super, daleko lepsi nez moje LG 22"
a s výdrží je to i ke 3 hodinám, ale záleží, co na něm děláš.
kamil2268 (111)|27.2.2008 17:46
mam ho taky od vanoc a je super,souhlasim se vsim, co bylo napsano na hore,jinak mam tu silnejsi grafarnu a led taky:Dje to supr di do toho
hruskin (44)|28.2.2008 11:05
[quote=Salamander;94903]
mám ho s led displayem a čitelností na denním světle je na tom na 1, je vážně super, daleko lepsi nez moje LG 22"
a s výdrží je to i ke 3 hodinám, ale záleží, co na něm děláš.[/quote]
Díky za info, jen pro upřesnění, tou čitelností jsem myslel, např. práce venku asi ne na přímém slunci, nebo v autobuse...

[quote=kamil2268;94955]mam ho taky od vanoc a je super,souhlasim se vsim, co bylo napsano na hore,jinak mam tu silnejsi grafarnu a led taky:Dje to supr di do toho[/quote]
Jo, LED podsvícení je pro mě jasná volba, grafika asi taky. Baterku vezmu asi v konfiguraci 6 článková + 9 článková, aby to něco vydrželo...