reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

torrent film chyba

adolfik (236)|28.2.2008 21:56
Tak já už jsem z toho vážně jelen. Tohle se mi stalo asi nejméně potřetí a většinou se to týká filmů. Prostě stahuju přes torrent nějaký film. Konečně se dokončí, tak si ho zkopčím někam jinam a zatímco sleduju jeho "kopii", tak původní co seeduju se nějak pokazí či co. Nemůžu ho přehrát zatímco jeho kopie, co jsem měl úplně jinde, tak je v pořádku. Dneska se mi to stalo znovu, ale úplně nejhůř. Dokončím stahování, udělám si kopii někam jinam. Kopie samozřejmě fungovala, ale musel jsem ji vymazat kvůli místu. Druhý den přijdu znovu. Ten originál, co jsem minule seedoval, tak se najednou nepřehrál. Prostě jakýkoliv film, co se dostahuje, tak pokud ho nějakou chvíli seeduju, tak se pokškodí a už ho nepřehraju. Máte někdo s tím zkušenosti? Tohle mě vážně dostalo, protože film jsem sosal asi týden. Používám Utorrent 1.7.7
Sieben (513)|28.2.2008 23:57
a torrent je jinak plně fční a seeduješ ho?
Háže to nějakou hlášku? Zkoušel si vypnout uTorrent?a třeba restart?
adolfik (236)|29.2.2008 10:55
zkoušel jsem vše možné od restart, kontroly disku (jestli se to náhodou uložilo někam na poškozené místo-což vlastně je blbost, když jsem si to hned po stahnuti zkopčil na jinej comp a tam to přehraju v pořádku). Zkoušel jsem jiné přehrávače (používám JetAudio), taky bez výsledku.
trodas (1753)|29.2.2008 11:23
Tak BitTorrent koupil uTorrent - http://www.zive.sk/default.aspx?article=270419 A pak to začalo. Tajnosti okolo utorrent.com. Zkusil jsem se podívat, kdo nyní stojí za doménou utorrent.com, zda je to BitTorrent Inc. A ouha. On ten dotyčný nechce být zveřejněn. Takže, zatímco bittorrent.com vypadá takto:
[QUOTE]Registrant:
BitTorrent Inc
201 Mission St
Suite 900
San Francisco, CA 94105
US

Domain name: BITTORRENT.COM
Registrar of Record: TUCOWS, INC.
Record last updated on 12-Sep-2006.
Record expires on 13-Aug-2014.
Record created on 13-Aug-2001.[/QUOTE]

u domény utorrent.com je vlastník skryt pod hlavičkou DomainsByProxy.com, viz.:
[QUOTE]Registrant:
Domains by Proxy, Inc.
DomainsByProxy.com
15111 N. Hayden Rd., Ste 160, PMB 353
Scottsdale, Arizona 85260
United States

Domain Name: UTORRENT.COM
Registered through: GoDaddy.com, Inc.
Created on: 12-Oct-04
Expires on: 12-Oct-07
Last Updated on: 01-Dec-06[/QUOTE]

Lze jen spekulovat, proč BitTorrent Inc. (či někdo jiný?) skrývá svou identitu... Lidé co se skrývají bývaji krajně podezřelí, žeano. Tak jsem zkusil - když už jsem tak neprozřetelně "upgradoval" v menu na v1.7.5 se zase vrátit zpět k v1.6.1. A no co to...! Kompletně jsem přepsal prefsy a najednou stahuji 2x rychleji než před 10 min?! Wow :eek: Samo že u P2P to MŮŽE být náhoda, ale je to zatraceně podezřelá náhoda, protože v1.7.5 už měla vyčekané fronty a všechy konexe připraveny a stále stahovala relativně pomalu, zatímco v.1.6.1 se teprve rozjela a po chvíli už to byla 3x větší rychlost... čiže uTorrent v1.6.1 NEUPGRADOVAT a zůstávat u osvědčené v1.6.1. K stažení je zde: uTorrent 1.6.1
adolfik (236)|29.2.2008 13:21
a mě by spíš zajímalo, co to způsobuje, že stáhnu, vše je v pohodě, nechám seedovat, pak druhej den přijdu vše doseedovany a ono to najednou nefunguje
trodas (1753)|29.2.2008 22:58
No, jak jsem psal, ja bych zacal tim, ze vymenim nebezpecnou verzi uTorrentu za bezpecnou a pokud to neprestane, tak bych se podival, co jedou za tasky, co by tohlo mohly ovlivnit. Osobne jsem to nezazil jeste nikdy, takze... Ale je fakt, ze ja na filmy pouzivam vyhradne eMule, pac je mnohem rychlejsi a bezproblemovy P2P softik co nebonzuje mou IP - zatimco Torrent (i s sifrovanim) ji bonzuje... :(