Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): Seká se a je to zvukem

Neregistrovaný (0)|4.3.2008 10:39
Jméno tazatele: Igor Vodička

Znění dotazu:
Dobrý den,

opravdu hodně se mi seká hra Juiced2 a je děje se tak podle zvuků (obraz se pohybuje podle aktuálně vydaných zvuků). V žádné jiné hře, leč náročnější se tak neděje např gothic3 atd.nevím jestli to je zvukovou kartou,kterou mám integrovanou na základní desce.
Můžete mi poradit, nebo aspon osvětlit příčinu?Děkuji.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
P5N32-E SLI plus, Core 2 duo E6750, 2GB DDR2-800, EN8800GT 512MB
husky14 (4214)|4.3.2008 10:49
Zkus tu zvukovku v BIOSu vypnout/zakazat a pak znovu projed hru (samozrejme bez zvuku), jestli se bude jeste sekat....
johny__g (6387)|4.3.2008 11:10
Spíš to bude problém té hry, respektive hra vs. třeba aktuální ovladače. Pročetl jsi si FAQ a doporučení k té hře, máš poslední patche atd? Ovladače jsou také aktuální? Hra je originál?
Neregistrovaný (0)|4.3.2008 11:26
hru opatchovanou nemám, zatím jsem nenašel jediný rozumný patch, který by fungoval a hra není originál.
zvukovku jsem zkoušel zakázat, ale bez výsledku.Někde jsem se dočetl že měl někdo stejný problém u jiné hry (ovšem ta je už pár let stará) a že je to způsobeno duálním procesorem.Že u něj v některých případech nějakým způsobem koliduje zvuk/grafika.Nejsem si, ale jistý že by se tyto problémy měli objevovat i u nových her.Nevíte o tom něco?Případně nějaký softwarový update procesoru?
Neregistrovaný (0)|4.3.2008 11:28
[QUOTE=Neregistrovaný;96812]hru opatchovanou nemám, zatím jsem nenašel jediný rozumný patch, který by fungoval a hra není originál.
zvukovku jsem zkoušel zakázat, ale bez výsledku.Někde jsem se dočetl že měl někdo stejný problém u jiné hry (ovšem ta je už pár let stará) a že je to způsobeno duálním procesorem.Že u něj v některých případech nějakým způsobem koliduje zvuk/grafika.Nejsem si, ale jistý že by se tyto problémy měli objevovat i u nových her.Nevíte o tom něco?Případně nějaký softwarový update procesoru?[/QUOTE]


jo a aktuální ovladače nainstalované mám
husky14 (4214)|4.3.2008 11:35
[QUOTE=Neregistrovaný;96812]....a hra není originál.[/QUOTE]V tom pripade bych to tu dal neresil.... zkus to nekde na war 4u ;)
johny__g (6387)|4.3.2008 11:35
[QUOTE=Neregistrovaný;96812]hru opatchovanou nemám, zatím jsem nenašel jediný rozumný patch, který by fungoval a hra není originál.
zvukovku jsem zkoušel zakázat, ale bez výsledku.Někde jsem se dočetl že měl někdo stejný problém u jiné hry (ovšem ta je už pár let stará) a že je to způsobeno duálním procesorem.Že u něj v některých případech nějakým způsobem koliduje zvuk/grafika.Nejsem si, ale jistý že by se tyto problémy měli objevovat i u nových her.Nevíte o tom něco?Případně nějaký softwarový update procesoru?[/QUOTE]


Takže cracklá hra, patch nefunguje (asi kvůli cracku hádám). No možná je problém tady, kup originál. Procesorem to být může, třeba i zmíněný Gothic 3 má (v kombinaci s nvidia grafikou) má problém na dvoujádrech. To ale řeší patch nebo nové ovladače na grafiku.