Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 55

Téma: Lg W2600hp-bf ... 26", S-ips

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Objednal jsem jej. Jsem na něj zvědavý.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Razi3L
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od Withman Zobrazit příspěvek
    Tak potom napiš dojmy . Je to taky můj favorit a taky si ho časem koupim (pokud se nedovim něco závažnýho - nějaký velký mínus) - když to vyjde, tak příští měsíc, když ne, tak až v říjnu .

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od Withman Zobrazit příspěvek
    Tak, jak jsi na tom ?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Chci se podělit o svou zkušenost s tímto monitorem...
    V úterý 19.8. jsem jej vyzvedl v Alfacompu, koukal na filmy, zahrál si CoD2-singl, nic jiného nainstalováno nemám.
    Byl jsem přímo okouzlen. Starej 17"monitor AOC 720LM za 16k před 4 nebo 6 roky se s tímto samo nedá srovnávat. Pouze filmový mód se mi zdál dost světlý, metrová vzdálenost asi udělala své. Ve středu jsem zkoušel film fullHD (720) Zachraňte vojína Rayena. Pozastavil jsem přehrávání, a při kliknutí na pokračovat se rozhodily barvy. Monitor zobrazoval jen zelenou, modrou a černou. Závada je v monitoru. Odpojený od počítače, zapnutý jen do sítě, zobrazuje barvy špatně.
    Ve čtvrtek jsem jej odvezl do prodejny na reklamaci, dnes mi vrátili peníze.
    Vzhledem k příspěvkům na tomto vlákně mám silné nutkání koupit jinde stejný monitor. Nerozmluví mi to tu někdo? Nebo mi dáte požehnání?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Jestli jsi byl spokojeny, sel bych do nej znovu, ale zda se, ze ted by to mohl byt problem. Ja uz jsem se pro nej taky rozhoupal a vsude vidim jen docasne nedostupny....

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

přesně tak. Zatím není k mání. Asi bych do něj šel znovu i když vydržel jen necelé dva dny. Přivítal bych také, když už se tu založilo toto vlákno, aby se vyjádřili ti co jej mají a jak jsou s tímto monitorem spokojeni....

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ja už ho mám cca dva mesiace a stále som maximálne spokojný, hry, niečo spracovania videa aj bežná robota bez problémov, firmware 1.0 - teda pre grafika čo robí s fotkami by tie farebné prechody mohli byť problém ale v bežnej práci si to nevšimnete. Input lag OK - ako som spomínal pár príspevkov dozadu monitor má priemerné oneskorenie 16ms čo je na non TN panel asi najlepšia hodnota akú som kedy videl. Teraz mu príde konkurencia od - HP2475w - sips 24ka s podobnými parametrami a podstatne lacnejší, ale práve som dočítal recenziu a inputlag mu vyšiel na cca 25ms takže horší ako u LG.
    Jediné čo trochy vadí je privysoký jas aj keď ho mám stiahnuty na nulu, v noci treba niečo ubrať aj na ovládačoch grafiky. A hlavne, nebolia z neho oči - čo sa mi stávalo na 4 z piatich LCD čo som mal doma na testy.
    Naposledy upraveno uživatelem beargrey: 11-09-2008 v 10:11

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Taky jsem si ho objednal na základě celkem kladných ohlasů v akci i s myškou za 11000kč, termín cca 15 dnů tak uvidíme

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Takže pozdější reakce. Monitor nebyl pro mě, ale samozřejmě jsem jej podrobil zkouknutí.
    - pozorovací úhly lepší než na mém HP LP2465, díky S-IPS
    - barvičky dobré, podobné mému, možná by se hodila kalibrace.
    - podsvícení vypadalo na černé barvě rozumně rovnoměrné, žádné velké mapy či podobně

Já bych osobně do něj šel. Už přemýšlím o 2 monitorech na stole. Jen pokud se nepletu, tak ta ergonomie pokulhává.

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Psal jsem to i do "konkurečního threadu o druhym monitoru": nemáte někdo srovnání
    tohodle a HP LP2475w? HP je sice o dva palce menší, ale zas na něj pějou chvály....

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Taky me to nedalo a objednal sem Ted uz by mela byt pouze rev. 2, takze nektery chyby by meli byt opraveny. Do 14 dnu by mel byt doma.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Není tady nějaký nový šťastný majitel tohoto LCD, který by se podělil o své zážitky?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

nový majitel asi nee, protože tento monitor momentálně nikde není kprodeji :-(

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od snov Zobrazit příspěvek
    nový majitel asi nee, protože tento monitor momentálně nikde není kprodeji :-(
    No to je pravda :-( Tak to snad budu patřit mezi první ,,nové,, majitele. Mám ho už zaplacený a cca za týden by měly dorazit.

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Opět jsem si uvědomil jaká je kastrace důležitá věc ...

Dostala se mi do rukou stejná ukrajinská operátorka která mi sdělila, že termín konec září nakonec nevyšel ale že se nemusím bát, že koncem listopadu začátkem prosince budou ...

Nemám bohužel moc co dodat třeba do té doby vydá někdo 26" schopnou konkurence - neváhal bych ani vteřinu ...

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-09-2013, 15:18
  2. Windows XP: Zmena v registrech systemu XP pro funkce "Slozky" a "Prejmenovani"
    Od Subtech v sekci OS Windows
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-09-2010, 22:08
  3. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-04-2010, 12:00
  4. LCD: Rozmluví mi někdo LG W2600HP?
    Od meeee v sekci Monitory
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 11-06-2009, 22:10
  5. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 29-08-2007, 22:09