Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

8800 GT a Z-Machine GV1000 - nejde obraz

Versipellis (3)|8.3.2008 23:06
Čau,
dneska jsem si koupil na svoje GTčko nový chladič od Zalmana nainstaloval jsem ho správně a ani na pasivy sem nezapomněl, když bylo všechno hotový vrazil sem ho do PC a těšil se na ty teploty, ale k mému překvapení mi monitor psal jenom "No signal" (monitor připojuju přes redukci, zkoušel jsem 3 a na obou DVI konektorech). Byl sem dost zklamanej tak sem zkusil s tim zajít do CZC optat se jestli sem chladič nasadil dobře, bez jakýkoliv změny to šoupnuli do jejich testovacího PC a tam jim normálně obraz naběhnul (myslel sem že mi vypadnou voči). Dali mi radu ať zkusim druhej DVI konektor, no a když sem dorazil domů a zkusil to tam v obou DVI konektorech tak zase "No signal".

PC před výměnou VGA chladiče fungovalo bez problému (tj. včera večer) a po výměně bez obrazu jinak všechno se točí a pípá jak má "jenom" bez obrazu zkoušeno na dvou monitorech.

Grafická karta: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Chladič: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Prosím o radu co s tím, za jakýkoliv nápad budu vděčný, díky
Maximus12 (763)|9.3.2008 01:29
A předtím tam to Gtčko běhalo v pohodě ?? Co máš za zdroj ? Nezapoměls připojit napajení ?
Případně tam zkus jinou grafiku co to uděla v tom slotu, pokud máš tu možnost.
Versipellis (3)|9.3.2008 10:24
Předtím fungovalo naprosto bez jakýkoliv problémů, zdroj je Corssair 520W, napájení sem připojil, žádnou další grafiku na vyzkoušení nemám ...
Versipellis (3)|9.3.2008 11:10
zkoušel sem na doporučení jednoho člověka z jinýho fóra vyndat kartu a reset CMOS a nic, nevíte někdo jestli se dá nějak poznat jestli se CMOS opravdu vyresetoval (bez obazu) dělal sem to podle návodu vypnout, odpojit, vyndat baterku, přesunout čudlík z polohy 1+2 do 2+3 na 5-10 vteřin, vrátit čudlík z5, vrátit baterii z5, připojit komp, zapnout. deska je Asus P5E3 Deluxe