Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

BSOD pri zapinani pc... Logitech VS Vista?

tomas.f1 (51)|18.3.2008 12:48
Ahoj, mam nasledujici problem a nevim jak to vyresit… mohl by jste mi nekdo poradit?

Nedavno jsem kupil nasledujici PC:

Deska: asus p5e ws professional (bios v0507)
Cpu: intel c2d e8400
Ram: corsair 4gb 800mhz
Vga: gainward nvidia 8800GT
Zdroj: fortron epsilon 80+ (600w)

OS: Vista home premium 64bit

Problem je ten ze v pripade ze mam zapojenou jakoukoli klavesnici nebo mys od Logitechu (pouzivam set Logitech Wave, nebo mys Logitech MX518) se mi po zapnuti pravidelne zobrazuje nasledujici BSOD (http://www.tomasf1.profitux.cz/_files/P1010262.JPG)

Pravdepodobne konflikt ovladacu od logitechu s necim jinym, ale nenapada me proc a jak to opravit. Reinstalace driveru nepomohla.
johny__g (6387)|18.3.2008 12:53
Ten BIOS je aktuální? Pokud neinstaluješ Logitech ovladače, tak vše chodí v pořádku? Zkoušel jsi jiné USB konektory, případně zkusit redukci na PS/2 jestli ji myš má?
tomas.f1 (51)|18.3.2008 12:55
[QUOTE=johny__g;101907]Ten BIOS je aktuální? Pokud neinstaluješ Logitech ovladače, tak vše chodí v pořádku? Zkoušel jsi jiné USB konektory, případně zkusit redukci na PS/2 jestli ji myš má?[/QUOTE]

bios aktualni je. drivery na vsechno jsou aktualni taky. mys je bezdratova takze redukce neni... jedina na tu 518, to jsem nezkousel... kdyz ovladace odinstaluju, je stejny problem....
johny__g (6387)|18.3.2008 13:17
Co jsem hledal na netu, tak se občas vyskytuje, ale jednoznačné řešení není. Podívej se do BIOSu na nastavení USB, co je tam za možnosti. A hlavně, vypni všechna zařízení co na desce nepoužíváš - LPT, COM, řadiče, FireWire, gameport ... nevím co vše na desce ještě je.
tomas.f1 (51)|18.3.2008 13:22
[QUOTE=johny__g;101912]Co jsem hledal na netu, tak se občas vyskytuje, ale jednoznačné řešení není. Podívej se do BIOSu na nastavení USB, co je tam za možnosti. A hlavně, vypni všechna zařízení co na desce nepoužíváš - LPT, COM, řadiče, FireWire, gameport ... nevím co vše na desce ještě je.[/QUOTE]

co je tam za moznosti se kouknu, ale jsem ted v praci, takze vecer... ale s tim uz jsem si hral... onboard zvuk a pod. mam vyply, jinak vse pouzivam. com porty a tak uz tam nemam