reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Vaše tvorba - cokoliv

...No...Name... (586)|11.4.2008 13:57
Tak a je to tady...konečně jsem našel pár fotek z dovolené v Bulharsku...Ale fotil jsem to na nějaký starý půjčený foťák a já navíc ještě neuměl pořádně fotit...takže to neni nic moc...Já jen aby sjste si nemysleli že sedím jen u PC;)
P8070238.JPG P7300005.JPG P8030056.JPG P8070248.JPG
crasher.km (919)|11.4.2008 14:08
...No...Name... : wow ,ty mraky jsou fakt luxusní :)
pavel_p (993)|11.4.2008 20:42
Hážu sem náhodně vzniklý wallpaper z nechutně barevného panoramatu Pis(o)árek foceného dnes odpoledne.
Tento wallpaper může mít náhodnou souvislost s Invexem.

[SIZE="1"]EDIT: nikdy nikdo nebude potřebovat větší wallpaper než 1920x1200[/SIZE]
bvv-shw.jpg
...No...Name... (586)|27.4.2008 18:55
Tak a tady je pár jarně naladěných fotek z právě končícího víkendu...[SIZE="1"]Původně tam měla být moje přítelkyně ale tetiččina čtečka karet se nemá ráda s mojí paměťovou kartou,takže mi s ní vždycky něco udělá a já pak musím chtě nechtě zformátovat...Neví někdo proč to dělá?[/SIZE]

(1,rozkvetlá třešeň;2,mále roztomilé koťátko;3,staré moudré čičiny)

//Opera umí i oddalovat ;)
P4263986.JPG P4263997.JPG P4263998.JPG
meeee (1110)|27.4.2008 19:04
...No...Name...: nice shots :thumb

everybody: zmenšujte ty fotky do nějakého přijatelného rozlišení, ať není třeba tolik scrollovat.
ICE_D (2754)|27.4.2008 20:32
Me to Firefox zmensuje automaticky a scrollovat nemusim ;)
lubayys (278)|27.4.2008 20:51
Tady je něco z minulýho roku:
P1011265.JPG
robky (3195)|27.4.2008 21:14
Prírodu a hlavne blesky já rád
P1020293.JPG P1020606.jpg Atómový hríb 8.jpg
robky (3195)|27.4.2008 21:20
A že vraj UFO nikto nikdy nevidel:notsure
UFO.jpg
meeee (1110)|27.4.2008 22:13
//OT:

[QUOTE=ice_d;117110]Me to Firefox zmensuje automaticky a scrollovat nemusim ;)[/QUOTE]

Tolik, abych si kvůli němu nainstaloval Firefox, rád SHWF nemám.:p
ICE_D (2754)|25.5.2008 20:44
tak jsem si dneska nainstaloval Corel Photopaint a trosku jsem si hral. Jsem amater, naposledy jsem tom delal na stredni skole pred 6 lety, tak se nesmejte :D Jsem ve fazi objevovani a uceni sebe sama.
Prikladam i zdrojovy obrazky ;)
Tesim se na wallpapery s tematikou "Vas xicht"

P.S. Nevite nekdo nejakej link, kde jsou vysvetleny nejaky zakladni funkce? Dikes.
pokus.jpg 25052008.jpg frozen_emotions.jpg
r34ktor (7477)|25.5.2008 22:13
[QUOTE=meeee;117078]everybody: zmenšujte ty fotky do nějakého přijatelného rozlišení, ať není třeba tolik scrollovat.[/QUOTE]
Řešení: http://www.operacesky.net/forum/viewtopic.php?f=3&t=4872&p=24151
JoeJesus (9)|25.5.2008 23:45
Space Art ... ale myslim, že to tady pár lidí bude znát, tak snad jen pár ukázek (drtivá většina tvořena ve Photoshopu...)
Chaos Ingens1280x800.jpg Arrival1280x800.jpg Children of Chimera.jpg Cliche.jpg
P@pi (1519)|25.5.2008 23:53
Tak když už jsi to sem dal, tak dotaz (vlastně 4...).

1, tablet, máš nebo nemáš? Používáš nebo ne?
2, jestli to všechno děláš brushema, tak to musí zabrat děsnou dobu, ne? Především pak v těch rozlišeních, ve kterých to děláš ty... Přijde mi to téměř nemožný nakreslit bez zautomatizování. Nebo to neděláš normálníma brushema? Ale podle toho jak na to koukám, tak to prostě jsou asi obyčejný brushe, ne?
3, co máš na todle za stroj? :D (důležitá otázka, jsme na HW fóru :-) )
4, používáš někdy automatické generátory fraktálů?

Tak když už si se sem nachomýt... :D

EDIT: na deviantu jsem myslím četl, že to děláš do vysokých rozlišení. Plánuješ výstavu nebo to prodáváš nebo co s tim vlastně děláš? :-)
Ono je to sice moc efektní, ale asi se tim nedá moc uživit (imho). Zase tolik space opera filmů se netočí, aby potřebovali tolik plakátů :-))).
Ještě mě to napadá použít pro, jéje teď mi to vypadlo. Ve 3D se to používá jako domalování pozadí. Pozadí se domaluje do 2D a přidají se tomu 3D prvky. Celé to pak vypadá velmi realisticky.
JoeJesus (9)|26.5.2008 00:03
1.) Teď už mam půl roku tablet, ale je mi spíš pomocníkem, než hlavním nástrojem - tím je stále myš (holt sem si zvykl)
2.) Ano, zabírá to hodně času - kolikrát několik večerů (tuším, jeden výtvor jsem dělal přes 2 týdny - samozřejmě ne v kuse, ale po večerech/přes víkendy). Ano, používám jen základní brushe, které si patřičně upravuju - PS má širokou škálu nastavení, pomocí kterých uděláš i z obyčejného kruhového štětce magický nástroj, co dokáže divy. Ale jinak je to hlavně mravenčí práce.
3.) Celkem šunku - 1GB DDR RAM, Celeron 2,8Ghz (snad nejhorší procák, co kdy objevil světlo světa, ale byl sem ve finanční nouzi, když mi odešel starý comp) a 40 GB Barracudu HDD ... grafárnu mám pak ATi Radeon X1600 PRO 256 MB, ale to neni podstatný - grafická karta nijak neovlivňuje tvorbu (pokud neblbne :D ). A než se začnete divit, tak ANO, některé finální ukládací časy zaberou i více jak hodinu.
4.)Ne, apophysis (nebo jak se jmenuje) byl jedinej fractalovej program, co sem kdy měl doma a nijak mi nesedl. Jediný, co kromě PS občas použiju, je Terragen (ruku v ruce s WorldMachine) a 3D SMAX.
JoeJesus (9)|26.5.2008 10:23
[QUOTE=P@pi;126065]Tak když už jsi to sem dal, tak dotaz (vlastně 4...).
EDIT: na deviantu jsem myslím četl, že to děláš do vysokých rozlišení. Plánuješ výstavu nebo to prodáváš nebo co s tim vlastně děláš? :-)
Ono je to sice moc efektní, ale asi se tim nedá moc uživit (imho). Zase tolik space opera filmů se netočí, aby potřebovali tolik plakátů :-))).
Ještě mě to napadá použít pro, jéje teď mi to vypadlo. Ve 3D se to používá jako domalování pozadí. Pozadí se domaluje do 2D a přidají se tomu 3D prvky. Celé to pak vypadá velmi realisticky.[/QUOTE]

Sry, tohodle sem si všiml až ráno (a nějak nemůžu najít tlačítko pro edit příspěvku) :D
Výstava je v dlouhodobějším plánu, zatím ale nic konkrétního. Na devartu si pár lidí už plakáty koupilo, ale jak sám říkáš - na výdělečnou činnost bych musel bejt opravdu světoznámej umělec a toho se většina malířů dočká až po smrti. Nicméně se můžu živit tvorbou kalendářů, ilustracemi knih a jejich přebaly, dále tvorbou CD coverů atp.
To, co tě napadá - tomu se říká tzv. matné malování (matte painting) - používá se ve filmech a různých CGI videích. Jde o obrázky s opravdu vysokým rozlišením, které vypadají jako skutečné (např. hora Osudu v Pánovi prstenů, nebo Minas Tirith ze stejného filmu). To se také snažím naučit, ale ještě to vidím na pár let procvičování :)
ICE_D (2754)|27.5.2008 18:50
Tam uz mam par dnu v aute novou bednu, tak se s Vami o to musim podelit :D

1. Zajedeme do Baumaxu/OBI a nechame si narezat 6 desek presne dle rozmeru kufru - drevo 340,-, rezani 50,- (luxusni polozka, radeji 50,- nez se s tim pizlat pul dne)
2. narysujeme si kruznice dle rozmeru repro na predni desce, dle rozmeru portalu pro privod dratu na zadni desce
3. Vyrizneme primocarou pilou, otvory doladime raspli
4. Sesroubujeme bednu (sroubky cca 20,-)
5. Zatmelime vsechny vnitrni hrany uvnitr bedny -nikde nesmi unikat vzduch
6. Potahneme kobercem - prilepime chemoprenem (chemopren 90,-, koberec cca 150,-/m2)
7. Natahneme draty
8. Osadime repro a pripojime draty
9. Vlozime bednu do kufru a zapojime k zesilovaci
10. Zapneme radio a opatrne pridavame hlasitost a modlime se aby to hralo tak jak ma :D

Suma sumarum bedna vysla na cca 1000,- + cena za dve repro (u me konkretne 2x 1700,- ale to muze byt jakekoliv jine.

Ted se jeste chystam zakoupit bassreflxy a udelat diry a osadit je... Melo by to hrat jeste lip...

Bohuzel jsem zapomnel dokumentovat vsechny faze, netusil jsem, ze budu psat nejakou esej, takze fotky jsou jen tri ;)
13052008.jpg 14052008.jpg 14052008(001).jpg
...No...Name... (586)|27.5.2008 19:42
[QUOTE=ice_d;126689]...[/QUOTE]
Takový malý Receptář prima nápadů;)...Ten bassreflex tak určitě dodělej...to přeci k subáčum patří...Akorát ta značka neni nic moc...teda jako pro caraudiofilisty,já bych to bral všemi 20:D...

A když už sme tak u toho,měl bych dotaz.Kdybych si chtěl něco takového spíchnout domů....Jak bych měl zesík napájet?Stačil by zdroj od počítače?A jak by se pak ovládala hlasitost,aby se nemuselo natvrdo ve windowsech?Jestli by to teda šlo...
Sieben (513)|27.5.2008 20:04
[QUOTE=JoeJesus;126062]Space Art ... ale myslim, že to tady pár lidí bude znát, tak snad jen pár ukázek (drtivá většina tvořena ve Photoshopu...)[/QUOTE]

Naprotsto úžasné, úchvatné, jak Battlestar Galactica...:inlove krása :inlove
tak snad najdu i wall v rozlišení 1680x1050 :)

2ice_d: aneb jak ještě více zmenšit kufr u už tak malého kufru:D:D:D
noegoncz (319)|27.5.2008 21:19
[QUOTE=JoeJesus;126062]Space Art ... ale myslim, že to tady pár lidí bude znát, tak snad jen pár ukázek (drtivá většina tvořena ve Photoshopu...)[/QUOTE]

tédy respekt. Opravdu dobrá práce !
ICE_D (2754)|27.5.2008 23:18
[QUOTE=...No...Name...;126711]Takový malý Receptář prima nápadů;)...Ten bassreflex tak určitě dodělej...to přeci k subáčum patří...Akorát ta značka neni nic moc...teda jako pro caraudiofilisty,já bych to bral všemi 20:D...

A když už sme tak u toho,měl bych dotaz.Kdybych si chtěl něco takového spíchnout domů....Jak bych měl zesík napájet?Stačil by zdroj od počítače?A jak by se pak ovládala hlasitost,aby se nemuselo natvrdo ve windowsech?Jestli by to teda šlo...[/QUOTE]

Existujou i bedny, ktery ten bassreflex nemaji. Kamos ma od Crunche toto:
http://www.carhifi.prodejce.cz/images/html%20produkty/Crunch%20CRB%20300.htm
Dela to luxusni bordel i bez bassreflexu :D
Bohuzel moje bedna je bude potrebovat, neni to ono. USBLASTER protoze... To je dlouha historie, proste sesly se mi doma dva, tak jsme na ne udelali bednu. Osobne bych sel do CRUNCHe nebo Toxicu za podobne ceny...

K Tvemu dotazu bedny na domu. Pokud by to byl zesilovac do auta, tak temer kazdy ma na sobe ovladani cudlikama - hlasitosti, bassu, dolni propusti a horni propusti, takze by nebyl problem regulovat primo na zesilovaci. S napajenim zdroje od PC by taky nemel byt problem, jen netusim, jak vykonny by ten zdroj musel byt...

[QUOTE=Sieben;126720]

2ice_d: aneb jak ještě více zmenšit kufr u už tak malého kufru:D:D:D[/QUOTE]

Me jako kufr slouzi zadni sedacky - jezdim maximalne ve dvou :D

Auto ktery neduni, neni auto :D
...No...Name... (586)|1.6.2008 09:42
Tak jsem byl včera jako fotograf na jedné hudebně zábavné akci...Účinkující a fotky z programu ukazovat nebudu,protože ty nejsou nic moc...Ukážu jen 2 takové momentky,které ,si myslím, se povedly...Fotky jsou sice tmavší,ale myslím že to nevadí.Nerad totiž fotím s bleskem a tak jsem si musel nastavovat světlost před každou fotkou...a v tom nejsem ještě tak dobrý...A o automatickém ISU ani nemluvím:D

1 fotka je "hlasovací zařízení" a ruka hlasujícího(kompromitující fotografie:p)
2 je nějaká holčička,která se na mě vůbech nechtěla usmát...:mad:
Pavel Boček (4169)|1.6.2008 10:53
Prožeň to přes jakýkoli editor, s tou tmavostí se dá leccos udělat :thumb Bohužel jak je to moc tmavé, tak se pak úpravou barvy stávají méně přirozenými...

S focením osob je kříž, normálně bys to řešil nastavením dlouhé expozice (pozn.: aparát by měl po zaostření a následné úpravě délky expozice ukazovat ideální nastavení, tj. posuvník od -2 po 2, alespoň můj stařičký Lumix FZ-4 to dělá) a stativem, jenže lidi se ti hýbou a mázlo by se to. Zbývá tedy jedině možnost pořídit výkonný blesk a dát si na něj difuzor...
...No...Name... (586)|1.6.2008 19:41
No...podle mě by stačil jen ten stativ...Protože v tom je ten problém...Fotka se mi většinou mázne jen kvůli špatnému pohybu ruky...Takže jeden záběr většinou musím fotit na víc pokusů,jako třeba tady...
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Stativ by mi to asi hodně usnadnil...
Pavel Boček (4169)|1.6.2008 23:28
No já nevím, jak věříš tomu, že osoba (zvláště dítě) ti zůstane třeba dvě sekundy strnule bez pohybu...stačí sebenepatrnější pohyb a už je to poznat. Roste to s rozlišením, na druhou stranu když pak rozlišení zmenšuješ, je to vidět méně...

Rozhodně pokud fotíš pohyb (vystoupení třebas), tak bez blesku to nejde...aby to bylo opravdu profi tak s disuzorem a to chce výkonný blesk (zaprvé aby na to šel difuzor vůbec dát a za druhé kvůli tomu aby ho prosvítil).
noegoncz (319)|5.6.2008 11:35
Něco z Edenu :)
eden.jpg
dkas (193)|5.6.2008 15:49
Rád fotím, asi nejradši přírodu, viz můj podpis :) Občas zkusim udělat nějakou nezvyklou věc s foťákem, třeba sem něco šoupnu (nečekejte ale žádný úžasnosti :D )

Jedna fotka namátkou ;)



Tak dvě, no :D

Gianelle (20)|5.6.2008 17:31
Tak už jsem se tu prokecla, že vlastně tvořím takřka cokoliv, tak se jdu taky chlubit.
1)Kdesi v jižní Itálii
2)Athény
3)Nic uměleckého, berte jako motoristické vyznání lásky.
4)Chabý pokus o virtual tuning
No a už jsem se tu jednou prokecla že dělám bižuterii, tak pár kousků namátkou. Takže na ty poslední zavolejte vaše drahé polovičky!
P1020525.JPG ?ecko 2006 173.jpg 189881.jpg Virtual_Tuning_by_gianelle.jpg 268845.jpg 328283.jpg 254941.jpg
crasher.km (919)|12.6.2008 15:03
něco z Genevy :)
100_8577.JPG 100_8548.JPG 100_8535.JPG
CommanderZ (512)|12.6.2008 17:37
[QUOTE=JoeJesus;126062]Space Art ... ale myslim, že to tady pár lidí bude znát, tak snad jen pár ukázek (drtivá většina tvořena ve Photoshopu...)[/QUOTE]

Jak delas ty kameny - obzvlast ty na prvnim obrazku jsou opravdu uzasne. Ja mam uz pres rok rozedelany takovy trochu podobny obrazek ve 3ds maxu. Nedari se mi za boha udelat takove pekne sutry. 1 velky, ktery zabira pres ctvrtinu obrazku jsem vymodeloval proceduralne pomoci nekolika vrstev sumu, ty mensi ale takhle moc delat nejdou, nevypadaji proste tak dobre. Ty je teda fakt kreslis ve 2D?
ICE_D (2754)|12.6.2008 23:14
[QUOTE=crasher.km;131467]něco z Genevy :)[/QUOTE]

A kterej ses Ty? :D
mech13 (5526)|13.6.2008 01:17
jeden z nich :D
noegoncz (319)|13.6.2008 06:19
tak zúžíme výběr. Ten s brýlema ? :):D
JoeJesus (9)|13.6.2008 07:30
[QUOTE=CommanderZ;131515]Jak delas ty kameny - obzvlast ty na prvnim obrazku jsou opravdu uzasne. Ja mam uz pres rok rozedelany takovy trochu podobny obrazek ve 3ds maxu. Nedari se mi za boha udelat takove pekne sutry. 1 velky, ktery zabira pres ctvrtinu obrazku jsem vymodeloval proceduralne pomoci nekolika vrstev sumu, ty mensi ale takhle moc delat nejdou, nevypadaji proste tak dobre. Ty je teda fakt kreslis ve 2D?[/QUOTE]

Ne, ty šutry na prvnim obrázku jsou v maxu+je na nich textura s vysokym rozlišenim+jsou dodatečně upraveny ve photoshopu.
crasher.km (919)|13.6.2008 08:15
ten co má tu černou helmu a žlutým dresem :) až mě najdeš ,tak dostaneš 5RP bodů :D
CommanderZ (512)|13.6.2008 09:40
[quote]Ne, ty šutry na prvnim obrázku jsou v maxu+je na nich textura s vysokym rozlišenim+jsou dodatečně upraveny ve photoshopu.[/quote]
Diky. Tos je modeloval nebo jsou taky nejak proceduralne resene?

EDIT: Jinak tady je to moje dilo. Je to cele v 3ds, textura zeme je stazena z NASA. Sutry nemaji texturu, jen detailni displacement mapu. Ta by klidne jeste jednu uroven displacementu uzivila, ale to proste nedava muj komp. Uz takhle to musim renderovat po castech a sestavovat v PS :D

Pozadi je v PS, ale taky bude potrebovat vylepsit. Takhle bohuzel vesmir nevypada :P
v_0_5_1_zeme_complete.jpg
Sieben (513)|14.6.2008 15:53
2CommanderZ: moc pěkný! :thumb

a já přidám obyčejné makro z mýho novýho foťáku Canon PoweShot A720IS co sem před chvilkou vyfotil...sem to zkoušel a celkem se mi to povedlo:)
IMG_0092.JPG
CommanderZ (512)|14.6.2008 20:22
Diky.

Doporucuju to zmensit na velikost plochy, asi trochu zaostrit a bude to nadherny wallpaper :)
Sieben (513)|14.6.2008 23:04
nevím jak doostřit...já si s grafickýma appz nerozumím:( teď sem to ořezal a resiznul na 1680x1050 a mám to na pozadí.a je to pěkný:)
CommanderZ (512)|14.6.2008 23:15
Zmenseno, doostreno a trochu prebarveno. Jo, a zadelal jsem to misto, kde prosvitalo to pozadi, to pusobilo dost rusive.
IMG_0092.JPG
JoeJesus (9)|15.6.2008 11:18
Ty šutry sou přes několika násobný ripple a sem tam ručně upravený polygony - jsou to defacto koule. Ono je to skutečně tak z 80% práce PS. Renderuje se mi to prakticky hned -> nejsou na tom žádný složitý efekty, jen nasvícení.
crasher.km (919)|15.6.2008 15:31
[QUOTE=CommanderZ;132264]Zmenseno, doostreno a trochu prebarveno. Jo, a zadelal jsem to misto, kde prosvitalo to pozadi, to pusobilo dost rusive.[/QUOTE]

Hodně pěkná práce ;)
JoeJesus (9)|15.6.2008 17:47
[QUOTE=CommanderZ;131730]
EDIT: Jinak tady je to moje dilo. Je to cele v 3ds, textura zeme je stazena z NASA. Sutry nemaji texturu, jen detailni displacement mapu. Ta by klidne jeste jednu uroven displacementu uzivila, ale to proste nedava muj komp. Uz takhle to musim renderovat po castech a sestavovat v PS :D

Pozadi je v PS, ale taky bude potrebovat vylepsit. Takhle bohuzel vesmir nevypada :P[/QUOTE]

No, jasný - ono udělat něco komplet 3D aby to vypadalo fotorealisticky a zároveň hezky je velký problém. Vesmírné pozadí by určitě chtělo zlepšit - ty kameny zase tak hrozný nejsou - jde spíš o to, že barvou neodpovídaj nasvícení - přeci jen, žluté slunce - žluté světlo - ty kameny jsou černobílé a tím pádem tam nepasujou. Světla měst by pak potřebovala duplikovat rozmazat a vrstvu s nimi nastavit třeba na závoj, aby zářila.
CommanderZ (512)|15.6.2008 19:59
Diky, dobre napady, to jsem potreboval. Tomu obrazku urcite o neco teplejsi nasviceni prospeje. S temi mesty - to se asi bude muset udelat v PS v ramci postworku, zejo? Jak udelat aby zarily jen nejake casti textury jsem se snazil uz kdyz jsem delal tu atmosferu, ale nepovedlo se mi to.

Btw, da se v maxu nejak renderovat na pruhledne pozadi? To by veskere ty postworky dost zjednodusilo.

Ted na tyden odjizdim, apk si zase nainstaluju maxe a pokusim se to jeste trochu potunit.
JoeJesus (9)|15.6.2008 23:07
Můžeš obrázek uložit v .PNG a navolit alpha blending -> tím se ti vytvoří průhledné pozadí.
noegoncz (319)|16.6.2008 06:52
super. Přemýšlel jsem nad tím samém,ale v Solidworks. Pracně jsem mazal rendery,teď už vím, že stačí renderovat to TIFF 8-bit RGBA a mám průhledné pozadí. Díky :)
Encore1106 (424)|16.6.2008 21:58
U téhle fotky nevím, kdo v tu chvíli měl u sebe foťák, možná ani autor(ka) neví, že se tohle podařilo vyfotit. Ale je to pěkný a z oslavy mejch narozek :o)
Podotýkám žádná fotomontáž, prostě tak jsem to stáhl z foťáku :-D

Edit: Ještě jedna fotka, žádný umělecký dílo, ale značky svítej pěkně... Takhle to dopadá, když se dá foťák někomu, kdo už něco za večer vypil xD Foťej se blbosti, ale některý se povedou.
DSC01049.JPG P1020629.JPG
Pavel Boček (4169)|25.6.2008 10:16
Ta první vypadá jak z nějakého nízkorozpočtovějšího Sci-Fi seriálu...pěkné :)
CommanderZ (512)|27.6.2008 10:09
Diky JoeJesusovi se mi podarilo zpatlat novou verzi me Zeme. Zatim se mi tedy nepodarilo vyrenderovat znova ty sutry (vzycky to vyrenderuje jeden sloupecek tech ctverecku a skubne se to, pripadne to nevyrenderuje ani to), takze jsem pouzil ty ze stare verze. Jinak je vsechno vyrenderovano nove. Vylepseni se tyka hlavne pozadi, atmosfery, mraku a bump mapy zeme. Jo a taky jsem pridal to aby mesta opravdu zarila, jak Joe doporucoval.
export.png
ICE_D (2754)|27.6.2008 10:33
Před týdnem byl tuning v Pardubicích, tak sem hodíme pár foteček, nééééé? :D

1. Vodni fotbalek, mno spíš kung-fu :D
2. LCD televize v kufru Škody Rapid
3. Chlupatý náštěvník tuning sraz, jeho krásná mladá mejitelka se mile usmívala když jsem ho fotil, slint :D
4. Půlka našeho klubu - Felicia, 2x Coupe, Vectra a Colt.. Pssst, ta felicia je moji matky ;-)
5. Luxusní koles a rapida z fota č.2
6. Kámoš ukecal modelky na fotku, luxusní slečny...
7. Kámošův kufr v noci
8. Ještě jedna fotka z vodní zabíjené, tady se mi podařilo chytit hezky dynamiku scény
9. Rapid po total překopání
10. Krásná Honda CRX

Pár hezkých fotek určitě mám, nesouvisí to sice s počítači (možná elektronika v autech), ale zeptám se: Chcete další? :D
IMG_0402.jpg IMG_0313.jpg IMG_0409.jpg IMG_0455.jpg IMG_0314.jpg IMG_0466.jpg IMG_0484.jpg IMG_0473.jpg IMG_0357.jpg IMG_0427.jpg