reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Poškozená data

Jan Čerbák (5)|1.4.2008 17:44
Na externím disku mám hromadu fotek, které si chci vypálit na DVD. Celkem jde o cca do 50 GB dat. Problém je v tom, že tu a tam je nějaký soubor poškozený (asi kvůli mému starému hroznému USB kabelu, který jsem dávno vyhodil). Když se pokouším vypálit takový poškozený soubor, vypalování se sekne. Existuje nějaký program, kterým bych prohnal tato data a on mi pověděl, které konkrétní soubory jsou poškozené? BTW, prohlížeč fotek na to nepřijde.

Díky za rady.
lukeli (48)|1.4.2008 17:54
Zdravim,
jen me tak napada, co kdyby jsi dal data co budes vypalovat na disk v pc. Pac kdyz je budes kopirovat tak se musi precist...
Pokud jsi nezkousel, tak to muzes zkusit...
Jan Čerbák (5)|1.4.2008 18:00
To jsem už zkusil. (ale rep jsem Ti za to stejně poslal)
johny__g (6387)|1.4.2008 18:17
Co zkusit udělat ze souborů image a pak nechat vypálit ten image (před pálením nech proběhnout simulaci, ať neplýtváš média). Ale stejně mně to připadne podivné, při kopírování se chyba neprojeví, při prohlížení také ne ale při pálení ano?
-HoNY- (557)|1.4.2008 23:20
Scandisk chybu nenajde/nefixne?
Logout (4018)|2.4.2008 00:08
Ahoj,
no, podle mě je nejjednodušší prostě obsah disku přehrát jinam (třeba po částech) - to co přehraješ jinam, to je OK.
Matyáš
Styryx (351)|2.4.2008 11:04
Čím to vypaluješ? Jestli v Nero, vypal to nejdřív do Image Drive, a až se to povede, vypal image na DVD, ušetříš tak média ;-)
Jan Čerbák (5)|2.4.2008 11:57
Díky všem, určitě vyzkouším.

2Logout: Data sem předem zkopíroval do počítače. Zmiňuji to výše.