Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s obrazem

bexxx (85)|1.4.2008 17:46
Mam problém s mým notebookem Acer Ferrari 3200,když skouším dělat nějaký benchmark na grafiku,třeba 3DMark03,3DMark05,3DMark06 a podobný na test grafiky,tak jak spustím test,tak mi uplně zčerná obrazovka,ale procesor je vytíženej,jakože to vypadá že ten test se dělá,jen bez obrazu...čím to muže být?
Pak mi to taky dělá při spouštění her,třeba Far Cry,to samé,ztmavne obraz a normál zvuk běží jak se načítá uvod?
Nevěděl by někdo čím by to mohlo být způsobené?
lukeli (48)|1.4.2008 17:58
Me se jednou stalo, ze kdyz jsem pustil jednu hru, tak monitor byl cerny, nevedel jsem cim to je, pak jsem stahl ovladace z netu a bylo to v poho... ale pokud ti to nedelalo tak netusim, ale muzes zkusit preinstalovat grafiku...
bexxx (85)|1.4.2008 18:03
No ovladače sou tam tuším nejnovější,sem to komplet instaloval před necelým měsícem,ale zkusit je mužu,za to nic nedám no...
Jo ale je divný že někdy ten Far Cry nejde zpustit a když vyndám a zandám CD tak to pak jde normálně.
bexxx (85)|1.4.2008 23:02
tak to bylo asi tím ovladačem,našel sem nějakej hodně starej a na ten hry makaj,jen to bude chtít asi něco trochu novějšího najít ještě,protože 3DMark05 mi nepustí teď na test,kvuli tomu že sou tam starý pixel shader a ono to potřebuje aspoň 2.0