Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 55 z 103 PrvníPrvní ... 545535455565765 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 811 až 825 z 1537

Téma: Pochlubte se vnitrkem sve skrine

Občasný diskutér Avatar uživatele xxxstalkerx
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od husky14 Zobrazit příspěvek
    Hmm škoda těch nekvalitních fotek....
    No, cekal jsem sice trochu pochvaly za tu kabelaz, za to nastrikani, za lepsi pruchod vzduchu z predniho vetraku, kdyz jsem na barve delal nekolik dni a na ty kabelazi a zbytku sestaveni nekolik hodin, ale neva.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od xxxstalkerx Zobrazit příspěvek
    No, cekal jsem sice trochu pochvaly za tu kabelaz, za to nastrikani, za lepsi pruchod vzduchu z predniho vetraku, kdyz jsem na barve delal nekolik dni a na ty kabelazi a zbytku sestaveni nekolik hodin, ale neva.
    Nj, ale co je to platný, když to pak takhle odprezentuješ.... jako sorry, ale zrovna ta fotka kabeláže: já tam vidím jen nějakou změť kabelů a černej flek pod tím.

Jediná trošku fajn fotka je ten celek vnitřku a vypadá to dobře, ale ten zbytek fotek fakt nestojí za nic.... zapracuj na nich

Registrace
    Feb 2009

Dokazes cloveka vazne otravit, fotim to mobilem protoze fotak nemam, dal jsem si s tim praci a jediny co ses schopnej rict je, blby fotky. Chci te videt, jak se seres se svetlem, aby to dobre vypadalo, fotil jsem to vcera vecer, malem jsem padnul na hubu jak jsem byl unavenej, trochu pochopeni clovece.
    Naposledy upraveno uživatelem xxxstalkerx: 14-08-2009 v 11:51

Registrace
    Jun 2007

....
    Hmm, tak nic, zapomeň na to, urazit sem tě nechtěl.... máš to dobrý.

Jen nechápu, kam si s tím focením tak chvátal

Jo a možná ti to tu řekne i někdo jinej, tak k nim buď schovívavej
    Naposledy upraveno uživatelem husky14: 14-08-2009 v 12:37

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

@xxxStalkerx:
    Asi tak - nepříjde ti škoda, že si s tím dáš tolik práce (klobouk dolů) a pak to celé zkazíš tím, že to mizerně vyfotíš? My ti věříme, že to vypadá dobře, ale ty fotky stojej za starou Bellu a člověk si to spíš domýšlí, než aby to viděl. Na druhou stranu to poskytuje prostor fantazii .
    Nedávno jsme tu diskutovali o tom, že lidem, kteří sem budou dávat nekvalitní fotky, budeme brát reputační body. To vlákno se jmenuje "Pochlubte se vnitřkem své skříně" a rozmazaná tmavá fotka z mobilu prostě tomuhle nedostojí. Nikdo tě tu nechce otrávit nebo buzerovat. Naopak, bylo by jen dobře, kdyby sem dávalo fotky víc lidí, co si s kompem takhle vyhrajou.
    Prostě si někde půjč foťák a třeba i stativ (fotky s bleskem vypadají většinou blbě) a vyfoť to znova, ať se pokocháme .

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Dokazes cloveka vazne otravit, fotim to mobilem protoze fotak nemam, dal jsem si s tim praci a jediny co ses schopnej rict je, blby fotky. Chci te videt, jak se seres se svetlem, aby to dobre vypadalo, fotil jsem to vcera vecer, malem jsem padnul na hubu jak jsem byl unavenej, trochu pochopeni clovece.
    Přidávám se k Huskymu i Deee-aNovi.
    Dal jsi si tím určitě hodně práce, teď jsi nadšený, jak to máš pěkné ale bohužel mi ti k tomu nemůžeme blahopřát, protože na těch fotkách není téměř nic vidět.

Registrace
    Feb 2009

Tak poslyste, pokud jste takovy dobraci a chcete mi brat body, posluste si. Ale sakra kazdej nema fotak jako vy, ja nebudu vyhazovat 3 tacy za fotak a nikdo ze znamejch nema fotak, vsichni foti mobilem. Ja myslel, ze to "POCHLUBTE SE" znamena abych ukazal svoji praci na pocitaci, prekvapuje me, ze me tu sjizdite mnohem ale mnohem vic, nez ty blbecky co maji v kompu hordu kabelu na procaku a rikaji tomu uklizeno. Pokud mate nejakej problem s tim, ze nemam jak vyfotit komp a sere vas to moc, tak mi napiste soukromou zpravu a ja se na tohle forum muzu vykaslat neco davat, kdyz si nevazite prace ostatnich, protoze vsechny prispevky jsou tu jen typu-mas blby fotky, vnitrek skrine me nezajima.

Registrace
    Feb 2009

Jako prvni koment k tem fotkam byl, nekvalitni fotky, ale o tom, co je na tech fotkach se moderator nezminoval, tim mi ale hodne kazite naladu po celym dnu prace.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Snažili jsme se ti pomoct a poradit. Ty ale nechceš. Pokud opravdu nemáš žádnou možnost si ani půjčit normální foťák, dobře. Tím ale nezměníš to, že na nějakou diskusi o pěkném vnitřku tdvé skříně můžeš zapomenout, protože na těch fotkách není nic moc vidět. My neshazujeme tvojí práci na kompu jako takovou, tak neshazuj práci jiných. Pokud se ti něčí komp nelíbí, napiš mu to a nevykřikuj tady jen proto, že jsi na*ranej na nás, že nepadáme na zadek z asi pěkného kompu na těch mazanicích.

Registrace
    Jun 2007

....co je na tech fotkach se moderator nezminoval....
    Nebudu to už řešit. Tobě evidentně ublížila výtka, že z těch fotek není nic vidět, ale ono to tak ve skutečnosti opravdu je a to sem se ti snažil vysvětlit, viz posty výše. A jestli se ti ty fotky zdaj OK a myslíš si, že se z nich dá ohodnotit tvá práce na case, tak už ses imho přesvědčil i od ostatních, že to fakt tak není....

Body sem ti rozhodně nesebral, nemám to zapotřebí. Tolik k tvý skříni

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Jako prvni koment k tem fotkam byl, nekvalitni fotky, ale o tom, co je na tech fotkach se moderator nezminoval, tim mi ale hodne kazite naladu po celym dnu prace.
    Nechápu, proč se čertíš.

Byl jsi pouze taktně upozorněn, že forma prezentace je stejně důležitá, jako dílo samotné. Pokud bys odevzdal diplomovou práci na toaletním papíru, tak byť by byla sebelepší, pošlou tě s ní k šípku.

PS: Ta poznámka o foťáku je také podivná. Pokud jsi byl ochoten investovat do HW, který máš v podpisu, nechapu ji dvakrát. Věř mi, že za čas budeš litovat toho, proč jsi chvíle strávené s přáteli a rodinou nezvěčnil nečím lepším, než je mobil.

Starousedlík SHW Avatar uživatele hawkeye9898
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    Taky špatně. Při psaní příspěvku máš dole tlačítko Spravovat přílohy. Proč dávat odkazy někam pryč, když to můžeš upnout přímo sem?
    no tak som to tam dal..som zvedavy co to spravi
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: IMG_2744.jpg 
Zobrazení: 316 
Velikost: 955.0 KB 
ID: 12433   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: IMG_2742.jpg 
Zobrazení: 220 
Velikost: 844.7 KB 
ID: 12434  

Starousedlík SHW Avatar uživatele 16cmfan
    Registrace
    Jul 2009

Nic moc úprava

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Zacinam byt na toto tema alergicky .. dalsi ot zacnou litat karty!!!! Promazano.

Strana 55 z 103 PrvníPrvní ... 545535455565765 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Skříně CM
    Od JiVy v sekci Cooler Master - co Vás zajímá
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 13-08-2017, 10:24
  2. Skříně: Potřebuji pomoc s výběrem PC skříně
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-10-2014, 20:06
  3. Vaše domácí síť. Pochlubte se.