reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Tvorba videa z her

18.4.2008 04:02
Tico_BJAhoj,

chtěl bych se zeptat, jaký program byste mi doporučili na tvorbu videí z počítačových her. Nahrávám přes Fraps. Dosud jsem vše střihal a upravoval v movie makeru, ale přijde mi to tak trochu amatérské:) Jelikož bych chtěl dělat trochu lepší a hlavně efektnější videa:) Jaké programy používáte vy a které mi můžete doporučit?

Děkuji za vaše příspěvky
20.4.2008 10:00
noegonczČau,
zkus zaguglit a mrknout po Sony Vegas. Windows movie maker je dobrej, ale dost často (teda alespoň mě) padal, když jsem něco málo dělal.
20.4.2008 10:08
crasher.kmrozhodně nenahrávej za hry,ale z vytvořených DEM! budeš mít větší kvalitu ;) Sony Vegas Studio je ideální na úpravu.

EDIT:nemluvě o tom,že když si nahraješ demo ze spec modu ,tak můžeš měnit postavy,místa .. pohybovat se kdekoliv,kdykoliv po mapě
21.4.2008 08:09
noegonczno ono záleží v jaké hře :) já to používal zejména u starýho HL, kde dema nahrávat šli.Ale třeba u battlefieldu2142 dema sice jdou taky nahrávat,ale ne z pohledu první osoby.a tam nezbývá nic jiného než v realtime nahrávat z FRAPS do hrubého AVI.Na což doporučuji ukládat na disk v NTFS a mít opravdu dostatek volného místa. a ze zkušenosti taky doporučuji (pokud to lze) co nejčastěji videa kouskovat (start/stop při recordingu), protože právě ve zmiňovaném AVI se dostaneš víc než rychle na pomyslnou hranici 4GB,které jsou tuším pro fraps maximum.A to nemluvě o náročnosti na HW při hraní fps a zárověň ukládáni do AVI :)
23.4.2008 09:19
Tico_BJOkej. Jelikož chci tvořit videa z MMORPG her, tak dema moc v úvahu nepřichází. Děkuji za rady, mrknu po Vegasu.

A stim Movie Makerem máš pravdu, taky mi dost často padal