reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zdroje materiálu na vylepšování case

Zeli (397)|28.9.2006 21:12
Cus lidi, kde shanite perforovany plechy a nebo treba tahokov? V zelezarstvi sem moc nepochodil... Jo a kdyz tak za kolik?
b.art (37)|29.9.2006 11:11
Takovydle veci se dobre shanej v autotunerskych potrebach. Nicmene musis pocitat s tim, ze v podobnym obchodu to bude o dost drazsi nez treba v zelezarstvi. Jeden takovej cenik s "lidovkama" je treba tady: http://www.ultimateracing.cz/produkty/alu-mrizky-tahokov/
Zeli (397)|29.9.2006 11:39
N pekny , tomu rikam lidovky...... Stat to desetinu ceny mozna bych uz zacal uvazovat, ale takhle.....
aldafallout (194)|21.11.2006 13:49
ja jsem tyhle kramy kupoval taky v tuningovem shopu pro auta, konkretne z riegertuningu na Proseku, ale prislis nedoporucuju. Kupuval jsem dve mensi tabulky AL tahokovu a flexo a nechal jsem tam 2k. Pri svem druhem tuningu jsem nakoupil veci za 10k a nedodelal jsem to. Prodal jsem potom vsechno za polovic s byl jsem rad.
SmartMole (297)|21.11.2006 16:03
Jo jo...v železářství opravdu moc nepochodíte..

V nedávné době jsem začal uvažovat o tom, že bych si postavil komplet novou skříň...tedy plechy si nechal nařezat atd..možná kdyby to šlo postavit za rozumné peníze, začal bych i s malovýrobou. Ale teď na to není čas, chce to ještě vyřídit nějaké živnosťáky atd.

Každopadně tyto materiály seženete v různých klempířstvích, popřípadně ve velkých fabrikách. Mám už nějaké vyhlídnuté, s tím že bych tam zašel a pokusil se vybrat materiály, které už vyrábí...protože je mi jasné, že nechat si tam něco vyrobit na zakázku, tak to je zase o jiných penězích... :-)
mensa (11)|22.11.2006 06:53
ja ty plechy a tak kupoval v baumaxu a co jsem koukal tak je vedou např. i v Globusu, ale musi mit takovy to zahradnický oddělení.
aldafallout (194)|29.11.2006 11:03
vydel jsem fanless bednu vyrobenou z umeleho kamene a vypadala opravdu luxusne. Jednalo se primo o masivni konstrukci zebrovaneho hliniku s prvky lesteneho umeleho kamene a pro převod byla pomoci medenych bloku a teplovodive gumy propojena chlazena mista komponent s AL kostrou. Vypadalo to opravdu luxusne, ale vyrobni cena nebyla zanedbatelna. V pripade zajmu dam link
SmartMole (297)|29.11.2006 11:33
Jo, tu jsem viděl také, ale 50 000 se mi za skříň dávat nechce! S prominutím tedy...:-) Ale byla pěkná, ten umělý kámen vypadá jako opravdu zajímavý materiál..
Zeli (397)|29.11.2006 15:27
[QUOTE=aldafallout]vydel jsem fanless bednu vyrobenou z umeleho kamene a vypadala opravdu luxusne. Jednalo se primo o masivni konstrukci zebrovaneho hliniku s prvky lesteneho umeleho kamene a pro převod byla pomoci medenych bloku a teplovodive gumy propojena chlazena mista komponent s AL kostrou. Vypadalo to opravdu luxusne, ale vyrobni cena nebyla zanedbatelna. V pripade zajmu dam link[/QUOTE]

Tak sup sem s tim linkem! Sem zvedavej co je to zac!