reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Grafická karta do slotu ExpressCard slot

caikef (31)|28.4.2008 13:02
Byl jsem obdarován notebookem Toshiba Satelilte L40. Pro moje potřeby je po stránce výkonu procesoru, paměti a disku vyhovijící. Má jediný problém a tím je grafická karta. Integrované řešení není pro občasné hraní her dostačující. Při běžné práci (dokumenty, internet,...) je všechno v pořádku, ale když si k němu sednou děti a chtějí si něco zahrát je to katastrofa. Chtěl jsem se zeptat, neexistuje li nějaké řešení do slotu ExpressCard, které by můj problém vyřešilo.

Děkuji předem za rady
johny__g (6387)|28.4.2008 14:15
Něco takového skutečně existuje, ale sehnat to bude dost oříšek, myslím že běžně v prodeji zatím není. Cena asi taky nebude nízká.
Smeli (2302)|28.4.2008 14:46
Také si myslím, že to je zatím jen v rámci pokusných kousků. Možností by bylo sehnat MXM modul, otázkou je, kde a za kolik (bývají dražší a špatně dostupné a nemám tušení, jak by to bylo s kompatibilitou a zárukou na noťas po instalaci).
Salamander (6177)|28.4.2008 16:27
jj, MXM moduly se daji sehnat treba tady http://www.mxm-upgrade.com/store.html ,ale ta cena je vazne nechutna :slug
Jerome82 (201)|28.4.2008 18:12
No,tak jsem na to koukal,ale dávat za to takovýhle peníze,to už si přidat a novej notebook s touhle grafikou:D
pegy (757)|28.4.2008 22:00
Myslim ze v dnesnej dobe sa neda VGA v NB nijak rozsirit o lepsiu VGA (okrem toho ide snad vsetko). Tento pocin od ASUSU mal dobru myslienku, ale nejak sa nedostal k realizacii. Pri kupe NB je velmi vhodne zvazit vsetky parametre a poziadavky... Viem toto je iny pripad obdarovanie.. ;)